Quick Office s.r.o.

Quick Office s.r.o.

Radotínská, 15900 Praha
+420 242 441 668
242 441 668
info@QO.cz

Malinová 1662/5, 106 00 Praha
Hlavní obrázek
Firma Quick Office s.r.o. je mladou dynamickou firmou, která se již od roku 2003 specializuje na vybavování kancelářských interiérů.  Naše firma má truhlářskou výrobu a vlastní zaměstnance a nákladní auta na montáž a servis nábytku.

Nabízíme tyto služby:

 • výroba a prodej nového kancelářského nábytku  
 • návrhy interiérů - služby architekta
 • výroba atypického bytové nábytku - kuchyňské linky, vestavěné skříně
 • prodej použitého kancelářského nábytku
 • výkup použitého kancelářského nábytku
 • pronájem kancelářského nábytku
 • stěhování
 • likvidace nábytku

Náš nový nábytek se vyznačuje těmito vlastnostmi:

 • materiál laminovaná dřevotříska (LTD) výrobců: Kronospan, Egger, Pfleiderer.  LTD má certifikáty ISO 9001, ISO 9002 a potvrzení a splnění hygenických norem (především o minimálních emisích formaldehydu)
 • používáme pouze kvalitní a ověřené kování, možnost použít centrálního  popř. systémového klíče u zámků.  Nabízíme velký výběr madel.
 • na našem nábytku najdete pouze hrany ABS tl. 1 nebo 2mm. Hrany jsou opracovány na strojích Holz-Her.
 • stolová podnoží jsou standardně v barvě matně stříbrné RAL9006, na přání bez příplatku lze dodat podnoží včerné RAL9005.  Kromě standardně nabízených typů podnoží máme možnost nabídnout širokou škálu jiných podnoží.

Nabízíme typizovaný kancelářský nábytek MIRAGE vlastní výroby. V nabídce máme rohové, rovné i konferenční stoly.  Skříně a kontejnery jsou vybaveny kvalitním kováním a odolnou hranou ABS 2mm. Mimo stolů vyrábíme rovněž atypický nábytek, jako jsou kuchyně, vestavěné skříně a další.  Atypický nábytek je nutno konzultovat individuálně s naším prodejcem. V nabídce také máme kvalitní kancelářské židle a křesla od českých dodavatelů.Náš bazar nábytku nabízí kvalitní použitý kancelářský nábytek, který je připraven k odběru v našich provozovnách. Použitý nábytek je uvedený orientačně, řazený podle realizovaných výkupů.  Použitý nábytek se stále prodává a zbývající počty kusů nejsou pravidelně aktualizovány.  Nejlepší je vybrat si konkrétní kusy použitého nábytku přímo v našem bazaru nábytku a my Vám jej pak zavezeme až do domu.

Vykupujeme pouze:  použitý kancelářský nábytek; pěkný dále prodejný nábytek; větší množství nábytku od jednoho typu.  Fotografie a seznam nabízeného nábytku laskavě zasílejte na náš E-mail.  Pokud Vaše nabídka bude pro náš bazar nábytku zajímavá, rádi si s Váma domluvíme na osobní prohlídku nábytku.

Pronajímáme krátkodobě i dlouhodobě velký sortiment kancel. nábytku. Interiérové firmy využívají pronájem nábytku, aby vybavili zázníky do doby než jim dodají nový nábytek.  Firmy využívají pronájem nábytku, aby zařídili dočasná pracoviště nebo pokud nemají rozpočet na investiční výdaje.  Některé firmy využívají dlouhodobý pronájem nábytku z daňových důvodů. Vždy držíme skladem určité množství nábytku určeného k pronájmu.  Orientační ceny pronájmu (jednorázová cena pronájmu 1den - 1 měsíc).

Reference
Školní nábytek pro ZŠ u Říčanského lesa, Říčany

Nábytek pro Sportovní halu Radotín

Kancelářský nábytek pro firmu Danone a.s.
Nábytek pro Městskou policii Praha 11
Konferenční stoly a Konferenční židle Focus FO 649 pro společnost fincentrum
Kancelářský nábytek Mirage barva "calvados tmavý" pro firmu KIH Energy
Kancelářský nábytek pro firmu Provimi Pet Food CZ s. r. o.

Obchodní interiér - Salon Malina v Praze 10. Realizace komerčních prostor dle návrhu architekta.Banketový nábytek pro Hotel Kings Court Prague


konferenční místnost

a mnoho dalších
0 komentářů
přidat komentář