BNTHMCRWL: Infrastructure, Public buildings and Workspace

Zdroj
GJF
Vložil
Tisková zpráva
17.04.2019 14:50
Praha

Staré Město

Ve středu 17. dubna 2019 v 21:30 hodin proběhne v Galerii Jaroslava Fragnera stavnostní zahájení výstavy nizozemského ateliéru Benthem Crouwel Architects. Součástí akce je také přednáška Melse Crouwela od 19:00 hodin v pražském CAMPu.

BCA Již více než tři desetiletí vytváří inovativní, flexibilní a efektivní návrhy, které musí splňovat vysoké standardy a složité požadavky uživatelů. Jejich oblast práce se rozšiřuje od (veřejných) budov až po infrastrukturní projekty a městské územní plány. Ať už renovují nebo modernizují stavbu nebo navrhují zcela novou strukturu, hledají vždy jasná, jedinečná a efektivní řešení. Některé z jejich návrhů jsou zdrženlivé, jako například rozšíření na dům Anny Frankové, zatímco jiné jsou kultovní, jako Bergbau Museum a Ziggo Dome. V různých projektech prokazují, že kombinace starých a nových prvků může vést k velmi udržitelným budovám, které harmonicky splynou s okolím a přizpůsobí se novým způsobům využití.
Staré a nové budovy tvoří součást městské morfologie, kterou BCA plně respektují. Rozvíjí architekturu, aby vytvořili nový městský charakter a přispěli tak k budoucnosti. Neočekávané kvality se často projevují v procesu navrhování a plánování a poskytují impulsy pro městské prostředí nebo pro obyvatele budovy.
Prezentace v České republice bude zaměřená především na infrastrukturní projekty a představí inspirativní stavby, které by měly změnit pohled české odborné veřejnosti i politiků na tento segment architektury.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář

Související články