Zdroj
Alena Horáková
Vložil
ČTK
22.01.2019 19:45
Olomouc


zpět na článek
3 komentáře
Kolik už má Česká republika dluhů?
Miroslav Nenutil
| 22.01.19 09:01
Pán bůh s námi a zlé pryč!!!
Kolik už má Česká republika dluhů?
Proc zase nova architektonicka soutez?
Petr
| 27.01.19 11:00
Zajimalo by me, proc zase novou architektonickou soutez? CTK typicky nechce psat nic politickeho a tohle plytvani neresi. Komu se zas nelibi moderni architektura?
Porad je to aspon posun - ze stat je schopny se konecne prihlasit k projektu, ktery uz slibil mezinardonim partnerum. Muzeum takoveho charakteru Olomouci a Cesku dlouhodobe pomuze.
Proč?
Vích
| 27.01.19 02:50
Taky by šlo vybral dodavatele SEFO v soutěži o nejlevnější stavbu. Ideálně formou letního stanu s videoprojekcí světových muzeí a galerií... Jinak moderní a nadčasové neznamená kontrastní, v 21. století je moderní podporovat génius loci v souladu s charakterem a měřítkem a materiálem okolního města. Tuto diskuzi je třeba otevřít a zažehnout jak mezi akademiky, tak laiky.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.