Nominační večer České ceny za architekturu 2017

Zdroj
Vladana Drvotová
Vložil
Tisková zpráva
31.05.2017 14:00
Na začátku roku 2017 Česká komora architektů vyhlásila 2. ročník soutěžní přehlídky Česká cena za architekturu. Přihlásilo se do ní 249 architektonických realizací. O výsledcích rozhoduje sedmičlenná mezinárodní porota, která během května 2017 vybrala užší okruh děl, tzv. nominací, které budou odtajněny na nominačním večeru.
Nominační večer České ceny za architekturu 2017 se uskuteční v pondělí 12. června 2017 od 19:30 hodin v kulturní zóně Pragovka (Kolbenova 923/34, Praha 9).
Nenechte si ujít jedinečnou šanci na reflexi domácí architektonické scény! Neformálního večera se zúčastní porotci Eelco Hooftman, Marianne Loof, Matija Bevk a Jiří Oplatek, kteří nám prozradí, jak si stojí česká architektura v porovnání s tou světovou. Nominačnímu večeru bude předcházet diskuse s porotci, která proběhne od 16:00 hodin ve Vntitroblocku. Obě události jsou otevřené veřejnosti. Vzhledem k omezené kapacitě kavárny Vnitroblock je třeba se na diskusi předem zaregistrovat na e-mailu. Přijměte proto naše pozvání k příjemnému večeru ve znamení architektury, dobrého jídla a pití, a to vše v jedinečném industriálním prostředí!
Večer moderují Ester Geislerová a Johana Švarcová.
Těšit se můžete na audiovizuální projekce a DJku Johanu Švarcovou.
Vstup do Pragovky umožněn již od 19:00 hodin.
Oblečení je neformální. Vstup je volný!

www.ceskacenazaarchitekturu.cz
0 komentářů
přidat komentář

Související články