Tork – ideální partner pro hygienická řešení vašich projektů

Vložil
Tisková zpráva
16.04.2013 09:15
Říká se, že dokonalost je skrytá v detailu. A také, že úroveň národa poznáte podle toalet na veřejných místech. Proto víme, že i zdánlivé maličkosti, jako jsou jednotlivá řešení v oblasti osobní hygieny, mohou hrát významnou roli v celkovém dojmu z návštěvy jakékoliv budovy nebo domácnosti.

Každý návštěvník hotelu či restaurace ocení, když architekt nebo designér myslí na funkčnost zařízení v koupelně nebo na WC, a když tato zařízení dokáže citlivě zabudovat do interiéru tak, aby vše tvořilo harmonický celek . Estetický dojem a funkčnost tu jdou ruku v ruce a značka Tork jej plně respektuje a ctí. Své výrobky vyvíjíme s ohledem na maximální funkčnost a prvotřídní kvalitu materiálu a záleží nám na jejich harmonickém splynutí s interiérem. V neposlední řadě dbáme na estetické kvality produktů, takže se dá pouze s malou nadsázkou říci, že návštěva toalety vybavené řadou Tork Elevation může být skutečně povznášejícím zážitkem.Spolupráce se studiem Thomas Meyerhoffer
Protože značka Tork  neustále drží krok se současnými trendy v designu, neváháme oslovit zavedená studia. Například ve studiu Thomas Meyerhoffer pro nás designéři vytvořili kompletní řadu zásobníků , která posléze získala ocenění Red Dot Design Award.
V tomtéž studiu vznikl také senzorový zásobník na pěnové mýdlo, který nejen že vypadá skutečně elegantně, ale je také velmi šetrně naprogramován: jedna náplň vydrží 2500 umytí rukou.
Designovou řadu našich produktů se chystáme dále rozšířit – v  tomto roce  převzala společnost SCA Hygiene Products a její značka Tork evropské aktivity doposud konkureční značky společnost Lotus Profesional, a od této spolupráce si také slibujeme mnohé.

CAD data

A abychom ještě více usnadnili spolupráci naší firmy s architekty a designéry, nabízíme všechny naše produkty v datech pro projekční program CAD. Je tedy velmi snadné zakomponovat naše produkty do jakýchkoliv projektů a vizualizací.

Ekologie v praxi
Stejně, jako nám záleží na harmonickém splynutí našich produktů s prostředím budovy, zajímá nás také trvale udržitelný rozvoj života na Zemi. Papír, který je základem našich produktů, vyrábíme ve vlastních továrnách pouze z certifikovaných zdrojů. Spolu s výrobními technologiemi neustále hledáme způsoby, jak minimalizovat odpady a jak co nejméně zatěžovat životní prostředí.

Během pár dní naleznete výrobky TORK volně ke stažení také na Archiwebu v sekci Download.
0 komentářů
přidat komentář