Střešní okna, prosklení a výstupy na BAUTEC v Berlíně

Vložil
Tisková zpráva
06.02.2012 06:00
Solara, s. r. o.

Atmosféra Berlína je jedinečná. Toto je pozvánka na hlavní architektonický a stavební veletrh severního německa: BAUTEC 21.-25. února 2012. Střešní okna, střešní prosklení a střešní výstupy Solara najdete v hale 18, stánek číslo 102. Více na www.bautec.com.

Co na BAUTEC Messe Berlin představíme
"V Berlíně Solara představí dvě stálice německého trhu a dvě divoké karty.

Dlouhodobě zajímavé je posuvné střešní prosklení Solara PERSPEKTIV (referenční realizace) a střešní výstup na terasu Solara OPEN (referenční realizace).
Divokou kartu jsme dali připravované replice v půlkulatém tvaru Solara KLASIK Rondo a střešnímu oknu Solara PRAKTIK v olejové povrchové úpravě, s 3sklem, dvojitým těsnícím límcem a 20mm obvodového zateplení XPS."
Mgr.Jakub Formánek, Solara s.r.o.

Vstupenky a jak do Berlína
Pro vstupenky od Solary oslovte Kateřinu Ryšánkovou. Není jich neomezené množství, budeme se snažit vyjít vstříc.
Přijet lze například pohodlně vlakem Eurocity přes nový děčínský koridor (4.47 hod), případně po rychlé dálnici v soukromí svého auta (359 km, 3.38 hod).

Solara s.r.o., partner pro střešní prosklení: nízkoprostupová, krásná a vyráběná zakázkově
Navrhujeme, vyrábíme i montujeme střešní okna, ateliérová prosklení (s kyvným/kyvně-výklopným i posuvným otevíráním) a střešní balkony. Solara s.r.o. je český výrobce střešního prosklení. Specializuje se na vývoj, výrobu a montáž střešních oken, ateliérových prosklení, střešních balkonů a výstupů. Jedinečný je systém a provedení velkoplošných odsuvných střešních prosklení.

"Vývoj produktů Solára je založen na 20ti letech přímé zkušenosti a pravidelných inovacích. Díky tomu nabízíme propracovaná a individuální řešení střešního prosklení - s nápadem a vysokou užitnou hodnotou. Jsme pružní a rádi realizujeme i nadstandardní či ambiciózní představy projektantů, architektů a uživatelů. Z časté spolupráce s ústavy památkové péče vznikla řada výrobků určených přímo pro historicky cenné budovy.

Naše služby jsou komplexní: zjistíme situaci na stavbě, navrhneme konstrukci prosklení i optimální návaznost do stávajícího střešního pláště, prosklení vyrobíme, dodáme a namontujeme. Máme svůj design oken i střešních prosklení, vyvíjíme a používáme nekomplikované ovládací systémy s vysokou užitnou hodnotou - pro kyvná, kyvně-výklopná i posuvná střešní okna.


Vyrábíme z prořezávaného masivu dřeva, které považujeme za perfektní materiál díky jeho estetické hodnotě (dřevo tradiční, zdravé, krásné), izolačním vlastnostem a vysokému modulu pružnosti. Dřevo nám umožňuje vyrábět lichoběžníková, trojúhelníková, oblá či kruhová prosklení. Pečlivě dbáme na jeho zpracování i kvalitu - máme v rukou celý proces od výběru kmenů, přes jejich manipulaci, přírodní vysychání a dosušení, až ke zpracování v truhlárně. Standardně používáme borovicový masiv.

Výrobní areál firmy je situován jižně od Prahy. Je charakteristický rozvojem místních brownfields (renovace původních zemědělských budov a zázemí), rozumným přístupem (šetrné výrobní technologie, zpracování kmenů z lokálních zdrojů, vytápění prostor dřevným odpadem, kultivace okolí areálu) a růstem strojové vybavenosti.

Profilujeme se jako partner pro moderní střešní prosklení - nízko- prostupová, krásná, vyráběná zakázkově."

Ing. Petr Formánek, ředitel společnosti

Užitečné odkazy
www.bautec.com
www.solara.cz
www.dachverglasung.eu
www.stresni-okna.cz
0 komentářů
přidat komentář

Související články