Stěrka sem, stěrka tam

Vložil
Tisková zpráva
02.08.2019 11:30
Němec s.r.o.

Dnešní doba přeje materiálům, které i po letech působí stylově, zajímavě a navíc jsou vysoce funkční.

Přesně takovými materiály jsou stěrky – Imitace betonu® a Betonepox®. Na trh je před lety uvedla společnost NĚMEC s.r.o., která oba materiály vymyslela a v průběhu posledních let je doladila k téměř dokonalosti.

Vše je podloženo dokonalou prací, vizionářským přístupem, zaměřením na detail a především na potřeby zákazníka. Největší výzvou pro dobrého designéra je pomoci klientům dotvořit jedinečný prostor. Je potřeba doporučit vhodný typ materiálu, pečlivě zkontrolovat stavební připravenost a samozřejmostí by mělo být i vyhotovení ukázkových vzorků před samotnou realizací.

Je opravdu jedno, zda se jedná o menší koupelnu, velkorysý obývací pokoj, bazén, administrativní budovu či obchodní centrum. Při správném použití můžete stěrky aplikovat téměř kamkoli.

Stěrka Betonepox®

Stěrka Betonepox® je nejen krásná, ale i velmi praktická. Skvěle se uplatní v namáhaných prostorech jako jsou kuchyně, koupelny či dokonce bazény. Oblíbený je také v předsíních, chodbách, v obývacích místnostech a na fasádách v exteriéru. Pyšní se bezkonkurenční odolností, tvrdostí a životností.

Betonepox® je stěrka na bázi epoxidu bez přídavku cementu, kterou není nutné chránit před vodou lakem. Může mít dle vašich požadavků jak hrubší, tak i jemně plastický povrch. Vždy ovšem upoutá pozornost svým nadčasovým designem. K dostání je ve stovkách odstínů, které lze harmonicky skloubit s libovolnými prvky interiéru. Případné drobné poškození povrchu lze relativně snadno odstranit. Povrch se bude lépe čistit po nalakování, vhodným lakem je CC-PU ochranná vrstva v matném provedení.

Imitace betonu®

Dojem chladného nadčasového betonu navozuje také povrch Imitace betonu®, který je šitý na míru dynamickým, moderním a nadčasovým interiérům či exteriérům. Imitace betonu® bude vždy "IN". Jeho decentní kresba se hravě sladí s libovolnou barvou a nejrůznějšími doplňky.

Imitace betonu® je cementová stěrka o tloušťce cca 1,5 mm. V nabídce je opravdu široká škála barevných odstínů. Aplikace této stěrky je možná i za kuchyňské linky, nicméně tam je nutné její lakování.

Více informací a inspirace, kde všude vypadají minimalistické betonové stěrky skvěle, najdete na www.nemec.eu, na facebookových stránkách https://www.facebook.com/nemecsro/ nebo na Instagramu https://www.instagram.com/nemec_eu/
0 komentářů
přidat komentář

Související články