SOLODOOR má na webu speciální sekci pro komunikaci s architekty

Vložil
Pavlína Drbálková
10.12.2012 10:00
Společnost SOLODOOR, přední výrobce interiérových dveří a zárubní, otevřela na svých internetových stránkách speciální sekci určenou architektům a projektantům. Tato nová služba přináší možnosti rychlé a efektivní komunikace s klienty při návrzích nových dveří pro interiér. Zároveň umožní nabídnout klientům dveře a zárubně SOLODOOR za výhodných cenových podmínek (se slevou) a přitom ještě získat provizi.

Pro získání bezplatného přístupu k těmto výhodám stačí registrace na http://www.sestavsidvere.cz/cs/registrace-architekt/.
Speciální sekce pro architekty a projektanty navazuje na naše internetové aplikace „Konfigurátor dveří“ a „Vizualizace dveří“, které jsou bez registrace plně k dispozici.Konfigurátor dveří
Dovoluje do detailu ladit se zákazníkem podobu dveří tak, aby vyhovovala jeho představám. Umožňuje orientovat se v široké škále modelů SOLODOOR, a vybírat různé designové varianty jejich povrchů či prosklení. Zároveň poskytuje okamžitý přehled o ceně zvolené konfigurace.

Vizualizace dveří
Umožňuje do počítače nahrát fotografii vlastního obývacího pokoje, kuchyně či ložnice a poté libovolně zkoušet, jaký model a dekor dveří s interiérem nejlépe ladí. Zcela tak odpadá nejistota, jak budou nové dveře vypadat doma. Architekt si tedy například může od klienta vyžádat fotografie a prostřednictvím počítače v několika okamžicích dotvořit variantní podoby místnosti s různými modely dveří či barevnými povrchy dekoru. To vše zasazeno přímo do reálného interiéru klienta. Další alternativou je použití aplikace jako doplňku k vlastním vizualizacím, kdy lze klientům opět předvést různé varianty dveří v projektovaných interiérech.
Registrace v sekci pro architekty a projektanty umožní využívat tyto nástroje a spolupracovat se SOLODOOR za zvýhodněných obchodních podmínek. Dovoluje totiž nabídnout klientům dveře za výhodnější ceny (obdržíte slevu) a navíc za každou objednávku zrealizovanou prostřednictvím systému získat provizi.

Jak to funguje v praxi:
  1.  Registrujete se v sekci pro architekty a projektanty.
  2. Obdržíte od nás unikátní přihlašovací údaje.
  3. Ve spolupráci s klientem a s využitím konfigurátoru a vizualizací vyberete optimální varianty dveří SOLODOOR.
  4. Vytvoříte v systému objednávku dveří SOLODOOR, přičemž se Vám automaticky vygeneruje unikátní slevový kupón.
  5. Tuto slevu pak využijete pro nákup dveří SOLODOOR přes internet www.solodoor.cz nebo v podnikových prodejnách SOLODOOR. Nákup přitom můžete učinit přímo Vy (kupujete pro svého klienta) nebo předat slevový kupón Vašemu zákazníkovi, který si u nás dveře koupí sám.
  6. Po uskutečnění nákupu získáváte z každého obchodu provizi.
  7. Systém zároveň poskytuje dokonalý přehled o všech dokončených i rozpracovaných objednávkách a o nárocích na provizi. Umožňuje generovat a tisknout podklady pro fakturaci provizí.
Podrobnosti k registraci a postupu při objednávkách jsou zveřejněny na http://www.sestavsidvere.cz/cs/registrace-architekt/. Věříme, že se nová sekce ve spojení s konfigurátorem a vizualizacemi stane užitečným pomocníkem při komunikaci s klienty a že dovolí nabídnout zákazníkům dveře přesně podle jejich představ!
0 komentářů
přidat komentář