SNÍDANĚ V ARCHTILES – FOTOREPORT

Vložil
Tisková zpráva
30.06.2014 08:50
ARCHTILES s.r.o.

Poslední květnový týden patřil v brněnském a pražském SHOWROOMU ARCHTILES nejen keramickým produktům, ale také voňavým koláčům, domácím vajíčkům, čerstvým džusům a výborné kávě.

Více než sto architektů, bytových designerů a dalších hostů přijalo pozvání na tradiční českou snídani s párky i bábovkou s rumovými rozinkami. Nejmenovaný architekt z jednoho holešovického studia si pochvaluje, že na rozdíl od tradičních večerních prezentací si toho ze snídaně hodně pamatoval také v následujících dnech. Navíc ho nebolela hlava.

Byla to zajímavá akce s příjemnou obsluhou a občerstvením, na které jsem spojil příjemné s užitečným,“ říká Marek Hlisnikovský, jednatel firmy Beta a pokračuje: “potřeboval jsem vybrat mozaiku pro jednu parní kabinu a zjistit možnosti vhodných dlažeb k našim bazénům s protiproudem. Nakonec jsem našel nejenom protiskluzovou dlažbu, ale také brazilskou kávu a jablečný závin.”  Architekt Josef Mrázek ze Zlína by pro příště akci vylepšil servírováním snídaňového menu přímo na vybraných obkladech, nejlépe pak velkoformátových.

Těsně před odchodem se mohli všichni přítomní zúčastnit volby MISS KACHLIČKA. Na základě sečtených hlasů vyhrála tento titul v Praze finalistka ze série DÉCHIRER (60×60) od výrobce MUTINA,  v Brně pak kachlička o rozměrech 50x50 od COTTO d'ESTE. Obě výherkyně si už v těchto dnech užívají dovolenou v dlažbě slavné francouzské riviéry. Hlasování proběhlo podle platných pravidel, komplikace způsobila jen pětiletá dcerka jednoho z architektů, která přes volební lístek nakreslila stylizovaného zajíčka ušáčka.

Moc děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na další společnou akci.
0 komentářů
přidat komentář

Související články