Pozvánka na Dny LED světelných řešení firmy Zumtobel

Vložil
Tisková zpráva
01.03.2010 10:00
Zumtobel Lighting

Zumtobel Lighting s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na Dny LED světelných řešení. V Light Centru Praha Vás rádi seznámíme s dynamickým osvětlením pomocí LED. Ukážeme Vám, jak Zumtobel optimálně využívá možností daných výkonným osvětlením na bázi LED. Na základě praktických prezentací Vám doporučíme, pro které oblasti jsou vhodné příslušné produkty a jak je lze výhodně použít. Získáte nové kompetence v oblasti užití progresivních LED řešení.
Těšíme se na setkání s Vámi!

Místo:
Light Center Praha · Zumtobel Lighting s.r.o.
Jankovcova 2 · 170 00  Praha 7

Termin:
16. a 17. března 2010

Program:
14:00 až 18:00
Aplikace Zumtobel LED světelných řešení

Kontakt:
T: +420 266 782 200
pavel.sobra@zumtobel.com


Výkonné produkty LED od společnosti Zumtobel fascinující svojí vysokou účinností, vynikající reprodukcí barev, bezúdržbovým provozem a náročným designem.

V souladu s inteligentním řízením osvětlení vznikají dynamická řešení propojující zcela optimálně kvalitu světla s energetickou efektivností.

Řešení osvětlení od společnosti Zumtobel stanoví měřítka pro tvůrčí svobodné vyjádření a propůjčují světlu novou čistotu a brilanci.

Zumtobel využívá potenciály technologie LED a generuje řešení osvětlení spolu s jedinečným využitím pro zákazníka.

Inteligentní řešení osvětlení od společnosti Zumtobel se nacházejí v perfektní rovnováze s kvalitou světla a energetickou efektivností - v tzv. HUMANERGY BALANCE.

Zumtobel nabízí optimální řešení osvětlení pomocí LED pro každou oblast použití.

Související články