Okna SKYWALL, celoskleněná okna

Vložil
Tisková zpráva
21.03.2016 12:15
JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Celoskleněný design z exteriéru, který dělá okno bezúdžbovým. Fixní okna bezrámová. Přírodní dřevo v interiéru, v decentním zastoupením pouze na otvíravých částech.  Design Zdeněk Fránek. Výroba JANOŠÍK OKNA-DVEŘE. To jsou v krátkosti okna SKYWALL.


Okna SKYWALL jsou unikátní pro maximálně čisté linie, bezúdržbovost a bezrámové zasklení fixních častí. Z interiéru i exteriéru jsou vidět pouze subtilní otvíravé části - z interiéru minimalistické linie dřevěného rámu, z exteriéru ničím nerušené plochy skla.

Poslední sklo je z venku větší, keramicky potištěno černou barvou a schovává dřevěné rámy, dřevo je tak chráněno a okna jsou bezúdržbová. Okna mají špičkové tepelně-izolační vlastnosti. Jsou k dostání i v posuvné variantě, kde je design totožný a na domě vytvoří jednotný efekt. Okna a je možné jej slícovat s venkovní fasádou, tvoří na domu jinak nevídaný, překrásný detail.

foto: BOYS PLAY NICE


Abyste se mohli nerušeně kochat nádhernými scenériemi okolní krajiny, směřovali jsme vývoj nových oken k jejich maximálnímu splynutí s domem a využití bezrámového zasklení. Díky němu není vůbec poznat, že tam okna jsou a okolní příroda je přímo u vás doma.

nevyrábíme okna, rámujeme ty nejkrásnější obrazy
0 komentářů
přidat komentář

Související články