Minotti slaví 70. výročí

Vložil
Tisková zpráva
12.12.2018 20:10
Miele Center Stopka

Pro společnost Minotti je rok 2018 velmi zajímavý rok, významný mezník ve vývoji společnosti. Připomíná si výchozí bod, důkaz silného odhodlání společnosti ve světě designu interiéru během sedmi desetiletí a tří generací.


Minotti oslavuje své 70. výročí sérií speciálních akcí, které rozvinou v hlavních projektech na svých strategických trzích po celém světě: od Bejrútu přes Curych, Los Angeles až po Šanghaj. Místa, která se od sebe navzájem odlišují, ale jsou rozhodně fascinující, budou hostit nové designy z kolekce 2018 - podepsané Rodolfo Dordonim, Nendo, Marcio Koganem a Christophe Delcourtem. Právě k této příležitosti oslavy výročí vznikly dva projekty: dokumentární film "Minotti Undiscovered. A Matter Of Style" a také speciální edice sedacího nábytku Albert & Ile.Dokumentární film, jehož trailer si můžete prohlédnout, vypráví o lidském a podnikatelském dobrodružství rodiny Minotti, hodnotách společnosti a filozofii designu pod štítkem "Made in Italy", který je synonymem stylu po celém světě. Dokument nabízí neocenitelnou příležitost prozkoumat události a mezníky na cestě společnosti, klíčové výzvy těchto 70 let prostřednictvím nenápadného vhledu, který odhaluje velkou vášeň a dlouhodobou vizi.


Kolekce Albert & Ile, která vznikla speciálně pro toto výročí, vzdává hold zakladateli společnosti Alberto Minotti a jeho manželce Ileaně, současnému čestnému prezidentovi. Tato řada má pro společnost velký emocionální význam je dokonalým výrazem nadčasového klasického a současného ducha, kterým je značka proslavena.

Značku Minotti pro český trh zastupuje společnost Stopka, která je špičkou v prodeji nábytku ikonických brandů ze světa designu již 28 let. Showroom Stopka najdete na Praze 1, v Klimentské ulici 48 a 46.

www.stopka.cz
0 komentářů
přidat komentář

Související články