Krása velkých prosklených ploch

Vložil
Tisková zpráva
19.06.2015 10:40
Nově budované domy často pracují s velmi efektní skleněnou plochou dveří, která opticky rozšíří a zároveň nenásilně orámuje venkovní prostor terasy či zahrady s interiérem obýváku. V zimě se můžete z tepla pohovky kochat pohledem na zasněženou krajinu, v létě pustíte dovnitř slunce a vaše terasa se stane pohodlnou součástí domu bez násilného přechodu.

Posuvné dveře jsou velmi elegantní i praktické řešení i pro místnosti, kde je třeba správně pracovat s omezeným prostorem. Nabídka společnosti ARTOKNA s.r.o. pro vás připravila dobře technicky řešené varianty pro jakýkoli prostor.

Paralelně posuvné dveře

Tento typ dveří je ideální právě pro práci v malém prostoru. Lehký a snadný posun zajišťuje spodní rám se standardním nebo automatickým kováním s možností uzamčení přídavným zámkem. Paralelně posuvné dveře jsou relativně lehké, zároveň však splňují vysoké normy tepelné i zvukové izolace. Typy otvírek je možné volit libovolně. Odsouvá se polovina dveří jedním směrem, či je volen střed s posuvem do obou stran. Využít můžete i větrací polohy křídla.

Zdvižné posuvné dveře

Hlavní výhodou tohoto typu posuvných dveří je větší variabilita členění křídel a také možnost kombinací pevných a posuvných křídel. Hlavní část kování využívá součinnost speciálního prahu s vozíky, které umožňují hladký posuv křídel. Zdvižně posuvnými dveřmi lze skutečně masivní okenní plochy a pracovat s nízkými – bezbariérovými prahy. I zde je možně instalovat automatické kování, které napomáhá hladké a jednoduché manipulaci, a zámku.

Elegantní do posledního detailu

U obou typů posuvných dveří je výchozím materiálem borovice, smrk, meranti, dub nebo modřín. Pestrý vzorník vám umožní vybrat lazury v odstínech přírodního dřeva nebo dalších barev. Možná je kombinace dvou barev nebo dvou lazur na jednom profilu, přičemž k nanášení barev dochází pod velkým tlakem se zárukou stálosti a sytosti minimálně po dobu 60 měsíců. Přes velikost skleněné plochy nedochází k vysokým tepelným ztrátám. Dveře velmi dobře izolují i hluk.
Prohlédněte si nejen vzorník barev, ale i fotografie již instalovaných dveří. Jistě najdete inspiraci v krásném a praktickém řešení i pro váš dům či byt.

0 komentářů
přidat komentář