Kámen, který utvoří charakter Vašeho domova

Vložil
Tisková zpráva
11.11.2022 12:55
FLAMEN Czech Republic, s.r.o.

Teploty venku pomalu klesají, za okny přichází sychravý podzim, a právě v těchto dnech více než kdy jindy člověk přemýšlí, jaký zdroj tepla je ideální volbou. Někdo může dávat přednost rychlému zdroji tepla, pro někoho jiného může být naopak důležité mít teplo rovnoměrně rozložené v průběhu celého dne. A co když lze oba tyto aspekty spojit?

Norsk Kleber Domino 2+3

Mastková kamna Norsk Kleber jsou exkluzivním kusem nábytku převzatým přímo z přírody. Mastek je přírodní kámen, který disponuje perfektními akumulačními schopnostmi, díky kterým dokáže hřát na jedno přiložení až 10 hodin! Kromě toho mastková kamna na první pohled vyzařují pravý skandinávský styl a eleganci, jenž se stane ústředním prvkem Vašeho domova.

Tato krásná kamna jsou vyráběná přímo v srdci norské přírody. Barva kamene je šedá s velmi jemnou světlou strukturu. Žádný kámen není vždy zcela stejný, a proto jsou každá kamna originální. Mastek je měkký, a přesto velmi odolný kámen, který je příjemný na dotek. Tato norská kamna jsou tak hřejivým uměleckým dílem, které vydrží po generace.

Díky vysoké účinnosti spalování je v porovnání s litinovými nebo ocelovými kamny potřeba pouze zhruba poloviční množství dřeva. Tímto způsobem můžete omezit počet přikládání a rozdělávání ohně a přikládat tak například pouze ráno a odpoledne.

Značka Norsk Kleber také disponuje velmi vysokou variabilitou v možnostech sestavení kamen přímo na míru. U většiny modelů je možné si zvolit počet úrovní nad topeništěm (1, 2 nebo 3 řady) a některé modely nabízejí i možnost výběru se skly. U každého modelu si pak lze zvolit typ odkouření a přívod vzduchu.

Dostupnost jednotlivých modelů je uvedená na webových stránkách www.flamen.cz. Na našich stránkách také naleznete poutavé video s ukázkou topení pomocí termovize a další užitečné informace. Ve spojení s námi můžete být také na našem instagramovém účtu nebo na facebooku.

0 komentářů
přidat komentář

Související články