Inovovaná falcovaná šablona s novou barvou

Vložil
Tisková zpráva
26.03.2013 10:50
Společnost PREFA technicky i opticky zdokonalila svou hliníkovou falcovanou šablonu. Tajemství úspěchu této tradiční maloformátové střešní krytiny spočívá v nadčasové eleganci, která ji předurčuje jak pro rekonstrukce historických budov, tak pro použití v moderní architektuře.
Falcovaná šablona PREFA s nově vytvarovanou špičkou, je nižší, a tak na střeše vytváří ještě elegantnější a více harmonický obraz než dříve. Nově vymodelovaná špička nabízí nejen optickou rafinovanost, ale také praktické výhody. Falcovanou šablonu je možné pokládat již od sklonu 22°, což napomůže především jednoduššímu používání v moderní architektuře. Kvalitativní kritéria „odolnost vichřicím“ a „nerozbitnost“ zůstávají i při tomto sklonu zachovány a PREFA je garantuje stejně jako u dalších produktů.

Falcovaná šablona PREFA je kromě odstínů barev podle RAL dostupná také v barvách P.10: tmavě hnědá P.10, antracitová P.10, tmavě červená P.10, světle šedá P.10 a nově také břidlicová P.10 a červenohnědá, cihlově červená, mechově zelená. Povrchová úprava P.10 zaručuje vyšší barevnou stálost a odolnost vůči vlivům počasí i UV záření. Navíc je na ni poskytována plná 40letá záruka.
ekonstrukce historických budov, tak pro použití v moderní architektuře.
0 komentářů
přidat komentář

Související články