IMITACE BETONU®

Vložil
Tisková zpráva
30.10.2014 00:05
Němec s.r.o.

Jestliže hledáte moderní krásu ve špičkové kvalitě, odolnost a životnost, která Vás nadchne, vzhled, který zanechá jedinečný dojem, pak pro Vás bude ideálním povrchem Imitace betonu®, povrch šitý na míru dynamickým, moderním a zajímavým interiérům či exteriérům. Imitace betonu® prostor nádherně až nečekaně otevře, dodá nadčasový vzhled a ponechá možnost vyniknout zvoleným doplňkům ,které dodají dotek tepla chladné industriální kráse.Společnost NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY vyvinula tuto vlastní technologii v roce 2003 a za více jak deset let byl postup dotažen k dokonalosti. Dokážeme splnit jakoukoliv Vaši představu, protože v jedinečnosti spočívá naše síla. Originál je jen  jeden.

Imitaci betonu® díky její tenké vrstvě lze nanášet na téměř jakýkoliv povrch, včetně sádrokartonu, a za výrazně nižší cenu než je klasický beton. A co se barev týče – jen Vaše fantazie je limitem,společnost NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY nabízí Imitaci betonu® v téměř jakémkoliv odstínu, což u klasického betonu možné není.

Imitace betonu® nabízí jistotu, že jde o povrch praktický, který se snadno udržuje. A jako bonus je s Imitací betonu možno pracovat po celý rok, takže kdykoliv si vzpomenete, můžeme začít uskutečňovat Váš sen.
Za více jak deset let práce s Imitací betonu® se můžeme pochlubit mnoha povedenými realizacemi, na které se můžete podívat na našich webových stránkách www.luxusnipovrchy.cz.
Pro další informace, prosím, kontaktujte PR agenturu PRESSTIGE COMMUNICATION:
marketing@luxusnipovrchy.cz

0 komentářů
přidat komentář

Související články