bultahup – ikona pro nejnáročnější klienty

Vložil
Tisková zpráva
09.10.2020 12:30
PRÉMIOVÉ NĚMECKÉ KUCHYNĚ

Před sedmdesáti lety byla založena společnost bulthaup. Dnes kuchyň této značky dovede zhodnotit nemovitost až o patnáct procent a tyto kuchyně můžeme najít na českém a slovenském trhu v unikátním konceptu ELITE BATH+KITCHEN, kam vás vezme architekt a nabídne vám službu na míru.

Jakou funkci v současnosti kuchyň plní, krásně ilustruje pražský showroom ELITE BATH+KITCHEN, do jehož portfolia legendární značka bulthaup patří. Byli to právě designéři bulthaup, kteří přišli s nápadem vytvořit velkorysý kuchyňský ostrůvek. Tím dali architektům netušené možnosti řešení prostoru, ale také redefinovali vaření jako takové. Obrátili totiž hostitele k hostům, a tím z vaření udělali společenskou událost.

Není divu, že je dnes bulthaup synonymem prémiovosti. Stejně tak by se jenom těžko hledala konkurence těchto kuchyní, které svým klientům nabízejí, po čem mnohdy ani netušili, že touží.

V kuchyních bulthaup se zrcadlí německý smysl pro funkčnost a organizovanost. Kdo by ale čekal strohost designu, byl by vedle. Všechny tři základní řady, z nichž můžete vybírat, propůjčují místnosti vřelost a majiteli dodávají chuť trávit čas doma. Pojmenovány jsou b1, b2 a b3.

Vedle toho má značka v sortimentu samozřejmě vodovodní baterie a další kuchyňské doplňky, které jsou ušité těmto kuchyním přímo na míru.

Za návštěvu stojí oba showroomy bulthaup. Pražský se letos v červnu dočkal povedené rekonstrukce. Ten bratislavský, ležící na Dvořákově nábřeží, získal loni (tedy pouhý rok po otevření) prestižní mezinárodní ocenění International Property Award za nejlepší interiér retailu v Evropě. V obou showroomech naleznete tým profesionálů z oblasti projektování a zbožíznalství, který značně usnadní tvorbu krásné kuchyně pro ty nejnáročnější klienty.

A jaké máme v ELITE BATH+KITCHEN heslo? "Krása je velmi subjektivní, každý si pod ní představuje něco jiného. Všichni se jí ale obklopujeme ze stejného důvodu. Abychom se cítili dobře." A to kuchyně bulthaup umožňují skvěle.

www.elitebathkitchen.cz
www.elitebathkitchen.sk
0 komentářů
přidat komentář