Garáž snů

Grafika ve stěrce Betonepox

Vložil
Tisková zpráva
18.12.2017 16:00
Němec s.r.o.


BETONEPOX® je jedinečný moderní, minimalistický povrch, dokonale imitující betonovou plochu. Vyniká chladnou nadčasovou krásou, moderním designem a bezkonkurenční odolností, tvrdostí a maximální životností. Představujeme vám jednu z posledních originálních realizací společnosti Němec s.r.o., dokonalou pánskou garáž, která zcela jistě představuje zhmotnění snů snad každého muže.


V této velkoryse pojaté garáži hraje hlavní roli epoxidová stěrka Betonepox® a také originální grafika v podobě log luxusních automobilových značek. Pomocí této originální technologie je možné personifikovat jakékoli přání a prostory, oblíbená jsou samozřejmě firemní loga v prestižních sídlech společností, inspirace uměleckými díly, či dle fotografie přenesená podobizna rodiny, záleží jen na přání klienta či architekta. Limitem bude pouze vaše fantazie.


Betonepox® je epoxidová stěrka, která je i bez nutnosti lakování maximálně odolná vůči vodě. Betonepox® se stal ikonou mezi stěrkami díky svým jedinečným vlastnostem. Tento povrch nabízíme také ve variantě Betonepox Soft a Ultrasoft.

Na trhu není znám jiný materiál nebo technologie, která by měla obdobné vlastnosti a zároveň splňovala ty nejvyšší požadavky na moderní design.

Kontakt:
najman@nemec.eu
www.nemec.eu
0 komentářů
přidat komentář

Související články