Designové radiátory z žebrových trubek Spiral

Vložil
Tisková zpráva
21.05.2024 13:00
ISAN Radiátory s.r.o.

 
Radiátory Spiral patří mezi oblíbená topná tělesa, která využívají v rámci svých projektů architekti a projektanti na celém světě. V minulosti byla tato tělesa díky své výkonnosti a možnosti zapo- jení do teplovodní či parní soustavy hojně využívána k vyhřívání velkých průmyslových hal a tělocvičen. Nyní nachází využití v moderních novostavbách, loftech nebo kavárnách. Často se objevují i v hotelech, na chodbách veřejných budov nebo nádražích.

Proč jsou tyto radiátory tak oblíbené?

Je to především jejich industriální vzhled. Ten jednoduše doplňuje moderní interiér definovaný surovými zdmi, otevřeným prostorem a ocelovými doplňky. Krásně se vyjímají v černobílém interiéru či prostorách využívající dřevo jako hlavní prvek interiéru. Tam naopak nabourají útulnou atmosféru místnosti.

Široká nabídka sortimentu Spiral

Variabilita žebrového radiátoru Spiral je mimořádná díky širokému spektru délek a šířek a také možnosti uchycení. Radiátor Spiral lze připevnit na zeď vertikálně nebo horizontálně či jej postavit přímo na podlahu.


Barevné provedení

Radiátor Spiral lze lakovat v jakékoliv RAL barvě včetně metalických a strukturovaných. Právě možností mnoha barevných kombinací lze dosáhnout originálního vzhledu tělesa, které bude ozdobou každého interiéru. Velice oblíbeným je i provedení v bezbarvém laku, který ještě více umocňuje jeho surový vzhled.


Minimalismus a nenápadná krása radiátoru Spiral bez vinutí

Robustní, silnostěnné hladké trubky varianty radiátoru Spiral bez vinutí slibují dlouhou životnost, a tím i výhodnou investici. Hodí se k vytápění skladů a prostor se zvýšeným požadavkem na bezpečnost, například koňských stájí nebo jiných hospodářských objektů.

Možnost vytápění během celého roku

Možnost připojení tělesa k elektrické síti nyní umožňuje naplno využívat výhod nezávislého vytápění během celého roku. Výrazným benefitem je také jednoduchá a rychlá instalace tělesa. Umístění tělesa není závislé na rozvodu vody, proto může být Spiral umístěn v podstatě kdekoli.

Životní prostředí

Vysoký výkon a dlouhá životnost těles patří mezi hlavní benefity. Vertikální provedení je navíc vhodné pro použití s tepelnými čerpadly a využívá se tak při výstavbě nízkoenerge- tických a pasivních domů.

Doufáme, že vás topná tělesa Spiral zaujala a využijete je v rámci svých budoucích projektů.
0 komentářů
přidat komentář