Personalizované bezpečnostní dveře vám vyrobí i v atypických rozměrech

Vložil
Tisková zpráva
03.09.2019 15:00
Při výběru vchodových dveří do bytu či domu hrají hlavní roli funkčnost a estetika. Bezpečnostní dveře mají chránit domácnosti a jejich obyvatele před vloupáním i požárem. Mají však i estetickou funkci. Zatímco v bytových domech jsou ze strany společných prostor (chodeb) obvykle v jednotném designu, někteří výrobci nabízejí flexibilitu jejich provedení z interiérové (bytové) strany. Zákazníkovi tak umožňují vybrat si povrchovou úpravu dveří a úroveň zabezpečení, jaké mu nejvíce vyhovují. Na výběr má ze široké barevné škály i dřevěných dekorů – nejnovější i personalizovanou úpravu. Pokud jde o úroveň zabezpečení domácnosti, vybrat si může základní, střední a nejvyšší odolnost proti vloupání. Při bezpečnostních dveřích pro dům může být estetickým i funkčním prvkem jejich o doplnění o bezpečnostní světlíky a v obou případech možnost vyrobení bezpečnostních zárubní a dveří pro atypické dveřní otvory.


Certifikované bezpečnostní dveře musí kromě zlodějů odolat i každodenním provozu. Průměrná čtyřčlenná rodina otevře a zavře vchodové dveře více než 20-krát za den. Za 25 let otevřou a zavřou své bezpečnostní dveře asi 200-tisíckrát. Kvalitní bezpečnostní dveře musí tento nápor zvládnout. Dveře SHERLOCK® mají ručně vyrobenou mohutnou ocelovou konstrukci a díky tomu slouží svým majitelům celou generaci. Bezpečnostní protipožární zárubeň je zhotovena na míru, přizpůsobí se tak i atypickým rozměrům dveřních otvorů a vyrovná se s případnou nerovností stěn. Pokud se majitel rozhodne během životnosti dveří domácnost rekonstruovat, žádný problém. Zárubně jsou univerzální, takže dveře lze bez problémů zkrátit až o 3 cm, resp. vybrat si jiné dveře SHERLOCK® například ve vyšší bezpečnostní třídě. Kvalitní bezpečnostní dveře si poradí i s hlukem, ohněm a špínou. Zvýšenou odolnost zajišťuje tepelně-zvukově-izolační protipožární výplň a speciální těsnění. Navíc – dveře SHERLOCK © mají dvouplášťovou konstrukci, která domácnost ochrání před vniknutím ohně z venku až 60 minut. To je dostatečný čas na to, aby stihli přijít hasiči.

Povrchová úprava a design dveří

Architektům, projektantům, developerem a majitelům bytů představil SHERLOCK® ASSA ABLOY unikátní novinku – certifikované bezpečnostní dveře s maximálně odolným povrchem FunderMax. Povrch dveří splňuje i estetické požadavky. V nabídce jsou bezpečnostní dveře od moderní lakované bílé, imitace mramoru či mědi až po různé geometrické vzory. Samozřejmostí je alternativa matného provedení a novinkou možnost personalizované povrchové úpravy dveří s fotografií nebo originálním grafickým designem podle předlohy. Architektem nebo budoucím majitelem se tak nabízejí prakticky neomezené možnosti při navrhování vzhledu bezpečnostních dveří. Speciální povrch má ještě jednu unikátní vlastnost: ať už je matný nebo lesklý, nezůstávají na něm viditelné otisky prstů.


Bezpečnostní příslušenství

SHERLOCK® je součástí mezinárodní skupiny ASSA ABLOY, která je největším světovým dodavatelem inteligentních řešení zámků a zabezpečení domácností. Je jedničkou na trhu v oblasti zabezpečení hotelů, automatizace vchodů, kontroly přístupu a identifikačních technologii. Díky tomu nabízí řadu technologií a doplňků, které nemovitostem přidají další bezpečnostní rozměr. Součástí bezpečnostních dveří mohou být high-tech zámky, které se otevírají PIN kódem, telefonem či otiskům prstu, alarmové i kamerové systémy či digitální kukátko vybaven i nočním viděním.

Více na www.sherlock.cz

0 komentářů
přidat komentář

Související články