Archiweb a MyCode společně

Vložil
Tisková zpráva
05.06.2006 08:15
Obsah archiwebu se rozšířil o rozsáhlý katalog designového nábytku a databázi světových designérů.

Archiweb uzavřel dlouhodobé partnerství se společností 3D H. Interiér, provozovatelem internetového katalogu designu MyCode.cz. „Vnímáme internet jako velmi perspektivní médium, a proto jsme před necelým rokem vybudovali rozsáhlý katalog designového nábytku, doplňků a dalších interiérových prvků MyCode. Katalog využijí nejen architekti, designéři, ale i klienti, hledající vhodné vybavení do bytu, kanceláře nebo hotelu,“ říká Radek Krčil, jednatel firmy 3D H. Interiér. „Ukazuje se, že přenést veškerý sortiment, který na tuzemském trhu nabízíme, na internet byla dobrá myšlenka. Propracovaná databáze je kdykoliv k dispozici, každý si může podle svých kritérií vyhledat různé alternativy nábytku,“ doplňuje Radek Krčil.

Servis online
Katalog www.MyCode.cz umožňuje vyhledávat podle tří základních kritérií: podle typu produktu (například židle, stoly, zahradní nábytek…), podle výrobce nebo podle jména designéra, který daný produkt navrhl. Jednoduchá a intuitivní navigace v přehledné grafice dává nástroj, jak velmi rychle získat podrobné informace o designových produktech renomovaných zahraničních firem. U řady z nich jsou k dispozici i technické listy, dwg soubory a další externí odkazy, které umožňují například architektovi připravit prezentaci pro klienta během několika minut. Každý záznam lze ve formě katalogového listu také vytisknout a odeslat.
Na www.MyCode.cz jsou také připraveny funkce Dotaz na cenu a Žádost o katalog. U designového nábytku, kde existuje celá řada variant povrchových úprav nebo čalounění, nelze nikdy stanovit jednu cenu: vždy se odvíjí od zvoleného provedení, ale i počtu kusů. Jiná cena je pro jednu židli, jiná pro hotelový kontrakt například se sto postelemi. Individuální dotaz na cenu umožňuje architektům přímou komunikaci s cenovou podporou katalogu, která obratem řeší každou poptávku nebo žádost o katalog či další informace.
„Od spolupráce se společností 3D H. si slibujeme podstatné rozšíření obsahu a služeb, které archiweb nabízí čtenářům, v tomto případě především architektům,“ říká Martin Rosa, obchodní ředitel serveru archiweb.

Soutěž s MyCode.cz
Archiweb a www.MyCode.cz u příležitosti zahájení spolupráce vyhlašují v měsíci červnu soutěž pro všechny čtenáře archiwebu.
Prohlédněte si katalog designu v sekci eshop a vyzkoušejte online support. Na vaše žádosti o cenu nebo katalog dostanete kvalifikovanou a přehlednou nabídku a samozřejmě další podporu ve formě katalogů, fotografií nebo technických specifikací.

Na tři návštěvníky (101., 202. a 303.), kteří využijí online supportu www.MyCode.cz, čekají designové ceny od designéra Jerszyho Seymoura, kterého firma 3D H. Interiér představila na loňském Designbloku. Všechny ceny v soutěži vyrábí italská firma Magis. Vyhlášení výsledků na archiwebu 30. června 2006.

1. cena / křeslo Easy Chair v barvě dle vlastního výběru


2. cena / konvička Pipe Dreams

3. cena / tác Captain Lovetray

Prohlédněte si katalog designu www.MyCode.cz i s aktuálními novinkami letošních kolekcí zde>

V katalogu naleznete kompletní sortiment těchto značek: Arper, Brionvega, Designers Guild, Edra, EMU, Horm, Magis, Mixel, Plank, Tisettanta, Tribú, Zanotta