Pozvánka na konferenci VIZKON EDU 2018

4. 4. 2018 - FAST VUT Brno

Vložil
Tisková zpráva
20.03.2018 07:00
Lumiartsoft s.r.o.

Vizkon EDU je, po vzoru mateřské konference Vizkon, událostí zaměřenou na téma vizualizací. Klade si za cíl upozornit na fakt, že to co architekt, stavař nebo obecně designer navrhne není pro laickou veřejnost čitelné jinak, než skrze vizualizaci. Proto je třeba se jimi zabývat podrobněji.

Jak s tvorbou vizualizací a jejich náplní pracovat je otázka, kterou se na školách zabývá podstatně méně, než by se jí zbývat mělo a to i přes to, že je to mnohdy zásadní prvek budoucího profesního života studentů. To chceme částečně napravit a zveme proto zástupce jak různých škol a univerzit, tak i odborníků na vizualizace, kteří se jimi živí a tvoří je úspěšně každý den. Jde ale taky o to, ukázat praktickou stránku vizualizací a jejich užití v různých situacích, nejen při vyjednávání s klientem.


Panel 1 / Vizualizace ve výuce / 9.00 - 11.15 / Helena Novotná (VUT), Jiří Mezera (ČVUT), VŠB
Panel 2 / Vizualizace ve výuce / 11.45 - 13.25 / Ricahrd Loskot (FUA TUL), SPŠ
Panel 3 / Vizualizace v praxi / 14.25 - 16.05 / Jiří Unger (Archeologický ústav), Jan Vondrák (Mjölk), Dalibor Dzurilla a Petra Dz. Kříčková (Visuin)
Panel 4 / Vizualizace v praxi / 16.35 - 18.30 / Matúš Nedecký (Flying architecture), Peter Bednár (Jakub Cígler Architekti), možná příjde i Vratislav Zíka (VizArch)
Panel 5 / Společenský večer/ 18:30 - ...  / Živá hudba, ochutnávka vín, procházka virtuální realitou, rámec klasických dotazů a diskuzí v prostoru vašeho mobilu nebo PC.


Konference bude jednodenní, koná se 4. 4. 2018 na FAST VUT, proběhne od 9.00 do 18.00 v místní Aule. Konference je vedena moderátorem formou panelů, vždy s dostatkem času na otázky a interakci publika s přednášejícími. Během konference poběží i platforma pro komunikaci Myia, kterou již znají účastníci listopadového VIZKON 2017, ta dovoluje komunikaci nad rámec klasických dotazů a diskuzí v prostoru vašeho mobilu nebo PC.

Ze vzdělávací sféry se můžete těšit na zástupce VUT v Brně, ČVUT v Praze, zástupce středních škol a následují odborníci, z nich nyní můžeme potvrdit předběžně profesionály z Institutu Visuin, Flying Architecture, Archeologického ústavu AVČR. Další účinkující budeme postupně doplňovat spolu s dalšími detaily.

Součástí konference je i support koutek, který dovolí účastníkům řešit jejich technické problémy v různých SW a HW. Každého trápí nějaký ten SW a HW, poskytnout lidem prostor na podporu různých SW a HW řešení je tedy logickým doplňkem konference. Budete si moci vyzkoušet nejvýkonnější PC sestavy, vyzkoušet profesionální virtuální realitu a ptát se oborníků na CAD, CAM, vizualizační SW jak CPU, tak i GPU typu.
Na konferenci navazuje v tomto přátelském duchu i doprovodný večerní program s ochutnávkou vín, živou hudbou a procházkami virtuální realitou.

> http://vizkon.cz/vizkon-edu-2018-brno/
0 komentářů
přidat komentář

Související články