Pozvánka na DŘEVOSTAVBY VŠEMI SMYSLY – den otevřených dveří

Zdroj
ARCHCON atelier, s.r.o.
Vložil
Tisková zpráva
09.08.2018 23:25
ARCHCON atelier, s.r.o.


Pořadatel: ARCHCON atelier, DŘEVOSTAVBY BISKUP

Další ochutnávka Dřevostaveb všemi smysly. Další termín už 25. 8. 2018.

ARCHCON atelier a DŘEVOSTAVBY BISKUP vás zvou na další akci cyklu Dřevostavba všemi smysly, tentokráte do Domu u stoletých dubů v pasivním standardu.

I v průběhu tohoto parného léta stavíme naše dřevostavby a rádi bychom vás pozvali k jejich návštěvě. Proto, pokud plánujete stavět dřevostavbu nebo pokud se rozhodujete mezi zděným domem či dřevostavbou a máte dotazy, je toto ta správná akce právě pro vás.
Na místě vás opět budou čekat přední odborníci z řad projektantů a realizační společnosti, kteří vás výstavbou provedou a zodpoví vám vaše otázky.

Termín 25. 8. 2018 - od 10:00 do 14:00 hod.
Dům u stoletých dubů
etapa: po montáži oken, zatepleno, před realizací fasády, interiér rozvody
lokalita: Lom - Ústecký kraj
 

Pozor nutná registrace! Registrace pro účast na DOD: andrea.holmanova@archcon.cz. Do předmětu zprávy registrace prosím napište - Dřevostavba všemi smysly. Jako potvrzení vám budou odeslány GPS souřadnice jednotlivých staveb.

V případě nedostatečného počtu registrovaných účastníků bude akce odložena nebo zrušena. O případných změnách termínu nebo zrušení akce vás budeme informovat prostřednictvím  facebooku. @Dřevostavba všemi smysly

DOD (den otevřených dveří) = organizovaná hromadná prohlídka domu s odborným výkladem
Kontakt na osobu na místě: Ing. Jaroslav Jiruška (DŘEVOSTAVBY BISKUP, s.r.o.) - +420 603 537 690, Ing. Irena Truhlářová (ARCHCON atelier, s.r.o.) - +420 776 725 259.
 
Těšíme se na vaši návštěvu. Tým ARCHCON atelier a DŘEVOSTAVBY BISKUP.
0 komentářů
přidat komentář