Péter Kis a Hans Peter Halbritter: Architektura v okolí Neusiedlerského jezera

Přednáška v rámci výstavy Architektura a víno ve střední Evropě

V rámci doprovodného programu výstavy Architektura a víno ve střední Evropě se uskuteční přednáška architekta Pétera Kise z ateliéru Kis Péter Architects a architekta Hans Petera Halbrittera z ateliéru Architekten Halbritter u. Halbritter ve čtvrtek 16. ledna od 18:00 hodin v Rakouském kulturním fóru v Praze, Jungmannovo náměstí 18, Praha 1 v anglickém jazyce a simultánním překladu z němčiny do čestiny.
Vstup zdarma.

Architekten Halbritter u. Halbritter jsou autory vinařství Scheiblhofer a vinotéky Haus im Puls, jež jsou představeny na výstavě. Na přednášce budou prezentovány nejenom tyto stavby, ale také další významné realizace tohoto architektonické studia, např. Mole West ad.
Architektonické studio Architekten Halbritter u. Halbritter ZT GmbH již padesát let sídlí v Burgenlandu. V čele druhé generace architektů stojí Hans Peter Halbritter. V architektonické tvorbě rodiny Halbritterových se daří skloubit udržitelnost s aktuálním výrazem doby.
 
Péter Kis z ateliéru PLANT - Atelier Péter Kis je autorem vinařství Bazaltbor-Badacsony Kft. Kromě této realizace představí také své další projekty. Péter Kis založil své studio v roce 1997 a zaměřil se na oblast architektury, designu interiéru a plánování krajiny. Studio na sebe několikrát upozornilo renomovanými maďarskými a mezinárodními cenami, publikacemi a výstavami.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář

Související články