Pecha Kucha Night Ostrava: Volume 13

Zdroj
Martin Lindovský / Cooltour Ostrava
Vložil
Tisková zpráva
16.10.2013 16:05
V sobotu 19. 10. 2013 se od 20 hod koná v Divadle Antonína Dvořáka ve spolupráci s Národním Divadlem Moravskoslezským třináctý večer s názvem PechaKucha Night Ostrava. Opět se můžete těšit na neopakovatelné zážitky se skvělými prezentujícími. V příloze naleznete TZ a pokud se budete chtít přijít podívat, piště prosím na mou mailovou adresu. K dispozici je 10 vstupů.


 
„Národní divadlo moravskoslezské je pro nás svatostánek ostravské kultury a je nám proto velkou ctí představit publiku dalších jedenáct kreativních osobností právě v Divadle Antonína Dvořáka,“ říká Pavel Krkoška, jeden z organizátorů.

Mix prezentujících na sobotní večer je namíchán opravdu slibně, vystoupí mimo jiné: Talent roku ceny Grand Czech Design Daniel González, vítěž soutěže Czech Press Photo 2013 v kategorii Portrét Jakub Jurdič, všestranná umělkyně Vendula Chalánková, skupina kočujících kreativců Nomad design nebo designérka Anna Marešová, která se proslavila sadou erotických pomůcek Whoop.de.doo.

Prezentace jsou ve formátu 20x20 – dvacet snímků, každý běží po dobu přesně dvaceti vteřin, jednotlivý prezentující mají prostor necelých sedmi minut představit publiku své dílo. Díky tomuto omezení a výběru inspirativních osobností program nenudí a každý si v něm najde zajímavé myšlenky.

Ke kouzlu celého večera patří i neformální atmosféra a možnost se s prezentujícími a ostatními návštěvníky seznámit během pauzy a programu po prezentacích. Afterparty se tentokrát koná v multižánrovém centru Cooltour a je otevřená nejen účastníkům PechaKucha Night.

Akce se koná ve více než 660 městech po celém světě, ostravská PechaKucha Night akce je unikátní v tom, že se koná pokaždé v jiném prostoru. S předními českými umělci a kreativci se tak mohly ostravští diváci vidět například v sále zastupitelstva Nové radnice, Dole Michal nebo evangelickém kostele. Jubilejní desátá PechaKucha Night v prosinci minulého roku zaplnila Plynojem-GONG a byla tak třetí největší akcí tohoto druhu na světě.

Více informací > 
0 komentářů
přidat komentář

Související články