Hovory o dřevu '14

3. ročník série přednášek a diskuzí s odborníky na dřevostavby v rámci veletrhu Dřevostavby 2013, Praha Holešovice

Vložil
Tisková zpráva
31.01.2014 14:10
ARCHCON atelier, s.r.o.

Po roce máte opět možnost navštívit sérii odborných přednášek a diskuzí na tradiční akci Hovory o dřevu '14, pořádané v rámci veletrhu Dřevostavby 2014 v Praze, Holešovicích.
Hovory budou probíhat ve dnech 7. - 8. února, vždy od 10:30 do 18 hodin, v příjemném prostředí stánku PK60, společností Dřevostavby Biskup a ARCHCON atelier.

Celou sérii přednášek odstartuje v pátek dopoledne Ing. Miroslav Kramoliš, přednáškou Největší chyby při navrhování a stavění dřevostaveb.
Poté ho vystřídá Miroslav Zapletal, který pohovoří o Vestavěném nábytku a kuchyních a také přidá praktické rady.
Odpoledne pak Pavel Mikeš otevře téma o schodištích ve dřevostavbách a celý první den zakončí Ing. Jaroslav Štok přednáškou na téma Trojice spojovacích prostředků pro moderní dřevostavby.

Druhý den Hovorů zahájí svou přednáškou Ekonomické hodnocení energeticky pasivních domů, Ing. Michal Čejka
Vystřídán bude Michalem Zelinkou, který popovídá o Větrání a vytápění dřevostaveb.
V odpoledních hodinách budete mít šanci potkat Ing. Jaroslava Jirušku, který vystoupí se zajímavým povídáním o spolupráci na energeticky soběstačném domě - AIR House.
Celou sérii přednášek uzavře Ing. Irena Truhlářová a Stanislav Biskup na téma masivní dřevěné panely.

Protože je kapacita míst na jednotlivých přednáškách omezena, doporučujeme navštívit stránky www.hovoryodrevu.cz a zde si pomocí jednoduchého formuláře zarezervovat vybranou přednášku.
0 komentářů
přidat komentář