Architekt v praxi 2017 : Michal Rosa

Zdroj
FA VUT
Vložil
Tisková zpráva
18.10.2017 07:55
Michal Rosa
ROSA – ARCHITEKT

V rámci přednáškového cyklu 'Architekt v praxi' určeného pro studenty 2. ročníku MSP se ve čtvrtek 19. října 2017 v 17:00 hodin uskuteční v místnosti A118 na Fakultě architektury VUT v Brně, Poříčí 5 přednáška Michala Rosy, který je spoluzakladatelem trutnovského ateliéru Rosa-Architekt. Přednáška je volně přístupná široké vřejnosti.

Michal Rosa (*1975 Trutnov) po absolvování trutnovského gymnázia (1994) navštěvoval Fakultu architektury Vysokého učení technického v Brna, kde promoval v roce 2001. Následující čtyři roky sbíral zkušenosti v trutnovském ateliéru ATIP a od roku 2005 vede vlastní vlastní architektonickou praxi.

Rosa-Architekt se zaměřuje se na individuální rodinné domy, firma o nich tvrdí, že jsou krásné, funkční a technicky dokonalé. Navrhuje ale i veřejné a průmyslové stavby. Největší zakázkou firmy byla zdařilá rekonstrukce městského kina Jitřenka v Semilech. Je autorem rozhledny na Hnědém vrchu v Peci od Sněžkou. Zpracoval návrh na rekonstrukci trutnovského kina. Kromě manželů Rosových jsou součástí ateliéru ještě Petr Košťál, Milan Jansa a Vojtěch Novotný.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář

Související články