Pražský Obecní dům má novou ředitelku, chce zlepšit služby

Vložil
ČTK
11.11.2006 20:05
Praha

Praha - Novou ředitelkou akciové společnosti Obecní dům byla představenstvem společnosti jmenována Michaela Hejtmánková. Jediným akcionářem společnosti je hlavní město Praha. Hejtmánková vystřídala v čele Obecního domu poslance a šéfa ODS Prahy 5 Františka Laudáta. Nová ředitelka ČTK řekla, že chce podnik restrukturalizovat. Plánuje zlepšit nabízené služby a zvýšit prestiž Obecního domu.

    Hejtmánková (29) si do svého nového zaměstnání přináší zkušenosti z tříletého působení v oblasti developmentu na pozici marketingové ředitelky, kde měla na starosti strategické zákazníky a kontrakty. Po gymnáziu studovala hotelnictví a v tomto oboru také původně působila, nejprve v hotelu Holiday Inn jako manažerka, poté přešla v rámci řetězce Six Continents do hotelu InterContinental Praha.
    Obecní dům je významnou kulturní a historickou památkou. Byl přímým svědkem vyhlášení samostatné Československé republiky 28. října 1918. Objekt byl vystavěn v letech 1905 až 1911 podle projektu architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky. Vnitřní vybavení budovy je dílem mnoha významných českých umělců a řemeslníků z prvního desetiletí 20. století, například Alfonse Muchy, Mikoláše Alše, Maxe Švabinského či Františka Ženíška.
0 komentářů
přidat komentář