Sdružený Klub Rabštejn

Nová etapa kulturního centra v Kostelci nad Orlicí

Vyhlašovatel
Město Kostelec nad Orlicí

Termín vyhlášení
04.12.2020

Termín odevzdání
st 31.3.2021 17:00

Odkaz
https://zakazky ...
SoutěžeVložil
Jan Kratochvíl

zpět na článek
Předmětem architektonické soutěže o návrh je nalézt řešení obnovy nejdůležitějšího kulturního objektu ve městě. Soutěžní podmínky nepředepisují základní koncepční přístup – rekonstrukci či novostavbu na původním místě. Podrobné podmínky zadání jsou popsány v příloze P.01. Výše investičních nákladů budovy kulturního domu – Sdruženého klubu Rabštejn je vyhlašovatelem stanovena limitem 50 mil. Kč (bez DPH). V částce není uvažováno s vybavením interiéru, které není pevně spojeno se stavbou a dále zde nejsou zahrnuty náklady na venkovní objekt technické infrastruktury, zpevněné plochy, úpravy veřejného prostoru, zeleň a parkové úpravy.

Ceny a odměny
1. cena - 200.000 Kč
2. cena - 150.000 Kč
3. cena - 100.000 Kč
Odměny budou rozděleny v celkové částce 50.000 Kč
0 komentářů
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.