Pořadatel
FUA TUL

Místo konání
Místnost E9, blok E (vedle IC), Studentská 2, Liberec 1

Začátek
út 24.5.2022 17:00

Odkaz
www.facebook.com/FuaTul
Přednášky

Liberec

Petr Janda
petrjanda / brainworkVložil
Tisková zpráva

zpět na článek
Petr Janda (*1975 Zlín) je architekt a výtvarný umělec, absolvent FA ČVUT (prof. J. Bočan) a Školy monumentální tvorby AVU (prof. A. Veselý). Od roku 2008 vede vlastní studio petrjanda/brainwork. Jako porotce i soutěžící se pravidelně účastní architektonických soutěží a přehlídek, ve kterých získal několik ocenění (GPA2007, BigMat 13‘ - Památník obětem komunismu v Liberci). V letech 2011-14 byl členem představenstva České komory architektů a předsedou pracovní skupiny Propagace architektury. Od náplavkami, od r. 2017 v pozici architekta náplavek.

Petr Janda bude hostující vedoucí ateliéru Architektonické tvorby na FUA TUL pro zimní semestr 2021-2022.
0 komentářů
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.