Analýza veřejného prostoru

úvodní výstava nového cyklu

Pořadatel
Egoé, Pole designu, (Architectura)

Místo konání
Bílovice 519, areál Egoé

Začátek
so 09.12.2023 17:00

Konec
čt 29.2.2024 22:00

Vernisáž
čt 09.11.2023 17:00

Odkaz
https://www ...
VýstavyVložil
ARCHITECTURA z.s.

zpět na článek
Pod názvem Vánočka 519 připravujeme adventní setkání tak, jak ho vidíme my. Tedy jako příjemné místo, kde najdete dobré jídlo, potkáte se s přáteli a známými, poslechnete si hudbu, odreagujete se.
V 17.00 otevřeme výstavu Analýza veřejného prostoru. Jde o dlouhodobý cyklus tvořený sedmi navazujícími instalacemi. Ambicí je ukázat, co všechno je součástí veřejného prostoru, jak lze jeho kvalitu ovlivnit. A taky, jak o něm přemýšlet. Umístěna bude v galerii v budově B, kde nahradí výstavu Z pole šafránu.
Pokud vás zajímají další podrobnosti, najdete je na stránce www.poledesignu.cz. Zde budeme také postupně přidávat další aktuality. 
Adventní setkání Vánočka 519  i tato výstava jsou pro nás důležitým nástrojem komunikace. Představujeme tím veřejnosti náš areál, kde už nyní funguje Výtvarná polepšovna, pořádají se výstavy, rozjíždíme kemp. Cílem všeho je přilákat co nejvíce návštěvníků, kterým ukážeme, co a jak navrhujeme, vyrábíme a prodáváme. Výstavním cyklem Analýza veřejného prostoru budeme mimo jiné komunikovat s architekty, projektanty, zástupci měst. S lidmi, kteří rozhodují o tom, co ve veřejném prostoru bude.
0 komentářů
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.