MARTINICE GROUP

MARTINICE GROUP

Hlavní obrázek

Společnost Martinice Group je přední výrobce dřevostaveb rodinných domů na klíč, krovů a vazníků, víceúčelových hal i dalších staveb. Společnost působí na trhu již téměř 30 let, jsou za ní stovky úspěšných realizací rodinných domů i zemědělských staveb a jejich počet se každým rokem zvyšuje. Jedním z důvodů rostoucího zájmu o rodinné domy z Martinic je fakt, že nízkoenergetický standard je již v základní variantě dřevostavby. Klienti společnosti také mají při jakékoliv stavbě možnost získat komplexní servis. Tam patří projekční práce, výroba i montáž a také poradenství a zajišťování potřebných úkonů před vlastní realizací stavby, jako například vyřízení stavebního povolení, záborů ad. Při stavbách společnost využívá své dlouholeté zkušenosti, poznatky z neustále probíhajícího vývoje a vlastní technologické postupy prověřené časem. Proto je také součástí dodávky dřevostavby na klíč záruka 25 let.


Špičkové technologie a milimetrová přesnost

Společnost Martinice Group disponuje širokou paletou technologií pro zpracování dřeva, které zahrnují nejen běžné postupy dřevařského průmyslu, ale i moderní stroje a vysoce výkonné zařízení pro dřevoobrábění, které umožňuje zpracování dřeva s extrémní přesností a efektivitou. Díky tomu jsou dodávané konstrukce téměř v milimetrové přesnosti. Součástí vybavení je i špičkový automatický stolový lis pro výrobu vazníků se styčníkovou deskou, který je vybaven přesnou laserovou projekcí určující tvar a rozměr vazníku, přesnou polohu jednotlivých dřevěných prvků a přesnou polohu a velikost styčníkových desek. Přesnost polohy všech zmíněných prvků zajišťuje stoprocentní statiku vazníku. Velká lisovací deska pak umožnuje kvalitní rovnoměrné zalisování i několika spon najednou.


Rodinné domy

Společnost nabízí montované dřevostavby rodinných domů v mnoha provedeních – od typových domů, kde si zákazníci vybírají z katalogové nabídky, až po individuální výstavbu prémiových domů. Nabízené dřevostavby vynikají rychlostí výstavby, dlouhou životností, komfortem bydlení, šetrností k životnímu prostředí a nízkými provozními náklady. V základním provedení se jedná o nízkoenergetické stavby. Na přání zákazníka společnost připraví i pasivní dřevostavbu.

Krovy a vazníky nejvyšší kvality

Při výrobě krovů a vazníků klade společnost Martinice Group důraz na nekompromisní kvalitu každého kroku procesu. Každý vazník či krov, který opouští výrobní závod, je staticky posouzen a je výsledkem precizní práce a pečlivého výběru materiálů. Na výrobu se používá pouze konstrukční a certifikované dřevo, které splňuje nejpřísnější normy pro pevnost, stabilitu a odolnost. Moderní technologie a precizní stroje pak umožňují přesné řezání a tvarování dřeva s minimálními tolerancemi. Společnost Martinice Group pro vás zajistí i dokončení povrchovou úpravou, ošetření tlakovou nebo máčenou impregnací či dopravu a montáž střešní konstrukce na klíč.


Stavby hal, jízdáren a stájí

Při výstavbě průmyslových a zemědělských hal, jízdáren a stájí je kladen důraz na potřeby investora s ohledem na design stavby a její funkčnost. Společnost Martinice Group pro vás nalezne optimální řešení i díky využívání kombinací tradičních stavebních materiálů, jako jsou ocel, beton a dřevo. Každá stavba je pečlivě navržena a realizována s ohledem na specifika daného projektu. Pro návrh správného konstrukčního a uživatelského řešení je zásadní pochopení a znalost provozování daného objektu. Jízdárny i stáje jsou projektovány tak, aby vytvořily prostorné a funkční prostory s ohledem na estetiku a uživatelský komfort. Průmyslové haly jsou naopak tvořeny tak, aby zajišťovaly potřeby ekonomického a bezproblémového provozu výrobních a montážních linek či skladů.

Při výstavbě se využívají pouze certifikované materiály nejvyšší kvality, které splňují veškeré normy pro pevnost, stabilitu a odolnost. Bezpečnost a dlouhodobá životnost jsou prioritou, a proto je každému konstrukčnímu detailu věnována maximální péče a pozornost.

Fotovoltaika

Společnost Martinice Group nabízí také dodávky FVE systémů na klíč pro rodinné i bytové domy, podnikatelské subjekty i veřejnou správu. Standardní součástí spolupráce je příprava FVE systému na míru vašeho domova i podnikání včetně vyřízení potřebných dokumentů, povolení a žádosti o dotaci. Realizace systémů je prováděna zkušenými týmy, které ručí za roky bezproblémového užívání.

Flexibilita a individualizace

Projekty jsou připravovány v CAD konstrukčních programech, jako jsou SEMA, Mi-Tek nebo Dlubal, které umožňují detailní zpracování včetně 3D animací. Tato flexibilita umožňuje reagovat na specifické požadavky zákazníků a provádět veškeré změny a úpravy před samotným zahájením výroby.

Spolehlivost a záruka kvality

Martinice Group se pyšní dlouholetou tradicí v oblasti výstavby hal, jízdáren a stájí, dřevostaveb rodinných domů, krovů a vazníků. Výsledný produkt je díky kombinaci moderních technologií, precizního zpracování a individuálního přístupu k zákazníkům i projektům pro každého z nich připraven na míru.

Více o nabídce společnosti na https://www.martinicegroup.cz.