naše základní myšlenka
Marcus Vitruvius Polio pojmenoval před více než tíci lety tři nejdůležitější kritéria architektury a jejich pořadí důležitosti a ta platí dodnes, do posledního písmene. Proč..?
Osvědčily se! Jsou to: pevnost - účelnost - krása. Nemá to znamenat to, že estetická stránka architektury není důležitá. Znamená to pouze to, že i ta nejkrásnější stavba je pro kočku, když nefunguje po statické nebo provozní stránce. A to je něco k čemu se hlásíme bezpodmínečně. Velmi rádi sestavujeme hmoty stavby, komponujeme fasády, promýšlíme úžasné průhledy interiérem, ale teprve tehdy když když to všechno takzvaně "sedí na zemi".

co děláme

Vybrali jsme si pouze několik k sobě blízkých segmentů architektury, ve kterých se snažíme rozvíjet a být plně profesionální: Bydlení, ubytování, bazény a wellness. Je to proto, že stavebnictví a technologie s ním související (legislativu raději ani nezmiňuji) za posledních 20 let prošly obrovskými změnami a neustále prochází a být odborníkem na všechno je za těchto okolností bláhové. Neumíme všechno a nechceme umět všechno. Neznamená to, že když se na nás někdo obrátí se zakázkou kanceláří, že ho odmítneme, jen pravděpodobně nebudeme umět nabídnout tolik odpovědí a tak kvalifikované odpovědi.

jak to děláme
Víme, že stejně tak jako nejsou dva stejní lidé na světě, nejsou dva stejné pozemky, domy, byty a samozřejmě ani klienti. Proto každý dům, interiér, každou zakázku řešíme znovu od nuly. Pochopitelně, že máme svá ověřená a vyzkoušená řešení, která rádi používáme, ale výsledky jsou vždy jiné. Jak to? Protože se nesnažíme klienta nastrkat do našeho řešení, ale naopak, naše řešení vytváříme nebo přizpůsobujem na míru našich klientů.

Realizace a projekty