Jsme Interior Collection, Váš dodavatel designového nábytku a stylového vybavení do interiéru.
Vznikli jsme v roce 1991 na severu Švédska a našim posláním je plnit Vaše vize o dokonalém interiéru do posledního detailu.

Jako distributor pro několik předních výrobců z Itálie, Portugalska, Španělska a jinde v Evropě
nabízíme pestrou paletu židlí, stolů, pohovek a křesel, osvětlení a veškerého interiérového vybavení napříč všemi styly, od minimalismu až po klasiku. Naše realizace můžete najít v hotelích, restauracích, kancelářích a v mnoha jiných veřejných místech v Evropě a Rusku.

Opíráme se o téměř 30 let zkušeností v zařizování interiérů, otevřenou mysl a férové jednání. Dlouhodobě spolupracujeme s významnými švédskými ateliéry a architekty. Nabízíme neomezený prostor pro Vaše představy. Společně vybereme pravý produkt, čalounění, detaily, barvu rámu atd.
Náš servis a poradenství je na špičkové úrovni, produkty splňují i ty nejnáročnější normy a jsou v kvalitě určené pro užívání ve veřejných prostorech. Garantujeme bezpečné a vždy včas doručené dodávky.

Nechte se inspirovat v galerii aktuálních realizací a nových produktů, nebo navštivte náš showroom v srdci Prahy, na ulici Petrská 27.
Sorellina restaurant, Göteborg


HUS57, Best Western plus, Östergatan


Spedition hotel and restaurant, Thun


Steam Hotel, Västerås


Sirius restaurant, Malmö


Bread and table, bistro, Stockholm