Ložnice

Autor: Helena Prokopová, Věra Pidrová
Nakladatelství: ERA vydavatelství
Edice: Dům a zahrada
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-7366-129-8
Formát: 156 stran, celobarevná, 210 x 200 mm, brožovaná
Jazyk: česky
Běžná cena: 295 Kč
Naše cena: 250 Kč (bez 10 % DPH: 227,27 Kč)
  10 € (bez 10 % DPH: 9,00 €)
Skladem: 0 ks (standartní doba expedice do 14 dnů)
 

Hektičnost doby nás nutí stále více zrychlovat tempo – při práci, zábavě, sportu, v celkovém životním stylu. Tím naléhavěji je třeba naše síly obnovovat a každodenní stres kompenzovat chvílemi klidu a oddechu. Nejpřirozenějším způsobem odpočinku je spánek. Dobře řešená ložnice je pro odpočinek, relaxaci a regeneraci sil nepostradatelná – umožňuje zdravé ležení a spaní, zajišťuje pocit soukromí a bezpečí, a pozitivně tak působí i na naši psychiku.
Kniha Heleny Prokopové a Věry Pidrové nabízí nový pohled na současnou ložnici. Seznamuje s moderními materiály, vzory a aktuálními designovými trendy. Věnuje se nejen základnímu vybavení ložnice (tedy matracím a roštům), ale i úložným prostorům, lůžkovinám a dalšímu nezbytnému bytovému textilu. Uvádí technické podmínky kvalitního odpočinku a klidného spánku specifické pro jednotlivé věkové skupiny. Autorky radí s výběrem a umístěním nábytku, doplňků a textilií, vysvětlují vliv zvolených barev a materiálů na zdraví a celkovou pohodu.
Ať již pořizujete ložnici novou, rekonstruujete stávající nebo toužíte pouze po vylepšení a oživení známého prostoru, inspiraci vám nabídnou barevné fotografie moderních interiérů a technických detailů. Navíc se dozvíte mnoho zajímavostí o spánku a jeho vlivu na lidské zdraví. A třeba i to, jak správně vstávat z postele, abyste se po celý den cítili v kondici a pohodě.

Související

0 komentářů
přidat komentář