Wallmarketing.cz

Wallmarketing.cz

Arkadia, s.r.o.
Lidická 26, 602 00 Brno

wallmarketing@arkadia.cz

SPOLUPRÁCE S ARCHITEKTY

Wallmarketing pomáhá architektům profesionálně, neotřele a nápaditě vyřešit vzhled stěn v interiérech.
Vizuály aplikované na stěny či prosklené příčky vytvářejí s interiérovým vybavením jeden estetický a komunikační celek. Wallmarketing je určen do kanceláří, prodejen a showroomů, obchodních center, restaurací a kaváren, čekáren i recepcí. Velmi vhodný je i do interiérů, které nejsou čistě komerční, tedy do muzeí, výstavních prostor nebo infocenter. Je nejen významnou součástí celkového výrazu interiéru, ale také chytrým nástrojem komunikace směrem k zaměstnancům, zákazníkům i návštěvníkům.

S interiérovými architekty spolupracujeme už ve fázi přípravy projektu. Společně vytipujeme vhodné plochy a stěny a navrhneme originální koncept grafik a textů. Architektům poskytneme datové soubory pro přípravu vizualizací nebo uděláme montáže do již hotových vizualizací. Koncový zákazník pak vysoce oceňuje míru customizace a originalitu svého interiéru. Pro wallmarketing následně vyrobíme všechny potřebné komponenty z certifikovaných materiálů a aplikujeme je do interiéru, případně provedeme supervizi preferovaných dodavatelů.

Hlavní obrázek

NOVÉ KANCELÁŘE

Příprava architektonického návrhu nových velkoprostorových kanceláří je vhodným momentem k úvahám o tom, jak využít spousty metrů čtverečních bílých stěn, které jsou často k dispozici. Je to ideální příležitost, kdy využít síly wallmarketingu a spojit interiérový design s marketingovou komunikací.

Při práci na wallmarketingovém projektu je pro nás největší inspirací způsob firemní komunikace. Originálně zpracujeme motivy kombinující čistou typografii, objekty a barevné tóny. Wallmarketing celý prostor harmonizuje, decentně odlišuje jednotlivé části interiéru, dává jim nezaměnitelnou atmosféru a zároveň komunikuje s lidmi v místnosti.

NOTINO, společné a kancelářské prostory, cca 300 m², Brno
Ve spolupráci s KYZLINK architects, realizace 2017

FIT OUT KANCELÁŘÍ

Většina firemních interiérů projde jednou za čas proměnou. Nemusí jít nutně o generální rekonstrukci, může se jednat o menší změny v rámci reorganizace firmy. I tyto úpravy jsou příležitostí, jak využít výhody wallmarketingu. Firemní interiér dokážeme ve velmi krátkém čase proměnit v atraktivní a příjemný prostor, který současně slouží jako decentní, ale účelný marketingový nástroj.

REGIONÁLNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA, prezentační, společné a kancelářské prostory, cca 150 m², Brno
Ve spolupráci s ing. arch. Jaromírem Šašinkou, realizace 2017

VEŘEJNÉ PROSTORY

Wallmarketing je vhodný nejen do kanceláří, ale do všech prostor, kde se pohybují lidé. Pojem veřejné prostory zahrnuje širokou škálu různých interiérů, kde se přímo nabízí využití zdí buď pro sdílení konkrétních informací, nebo pro podprahové zprostředkování nálad a pocitů. Kavárny, restaurace, muzea, showroomy, obchodní centra, vstupní haly, infocentra, muzea, to jsou veřejné prostory, kde lze s úspěchem využít sdělnost wallmarketingu.

OBCHODNÍ CENTRUM IGY, foodcourt, cca 150 m², České Budějovice
Ve spolupráci s KYZLINK architects, realizace 2017

OBSLUŽNÉ PROSTORY A KRYTÁ PARKOVIŠTĚ

Vzhled obslužných prostor bývá často tím posledním, co se v rámci výstavby nebo rekonstrukce budovy řeší. Často se neřeší vůbec. Tyto prostory se přímo nabízejí k účelnějšímu využití a oživení. S úspěchem zde velmi často používáme speciální certifikované materiály, které zvyšují odolnost povrchů a wallmarketingu dodávají další přidanou hodnotu.

POJIŠŤOVNA KOOPERATIVA
, centrum likvidace pojistných událostí, cca 1 000 m², Praha
Realizace 2017


Další realizace wallmarketingu můžete potkat v prostorách:
Advantage Consulting, s.r.o., ABRA Software a.s., BAYER s.r.o., Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o., LOMAX & Co s.r.o., Moravské zemské muzeum (Pavilon Anthropos), PetCenter CZ s.r.o., PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o., SEW-EURODRIVE CZ s.r.o., SCHÜCO CZ s.r.o.,  RENOCAR, a.s., TEDOM a.s.