Vertikální zahrady

ZÁVAN SVĚŽÍ KRÁSY DO VAŠICH INTERIÉRŮ ČI EXTERIÉRŮ- INSPIROVÁNO PŘÍRODOU

Publisher
Pavlína Drbálková
03.04.2014 10:50
Němec s.r.o.

Představte si živé stěny ve skalách, trsy rostlin, které bujně rostou na těch nejnepřístupnějších místech a vyrazí Vám dech svou nespoutanou krásou. A tuto svěží nádheru dokážeme přenést i do Vašeho interiéru či exteriéru.

Main Point Karlín KooperativaVertikální zahrady mohou zkrášlit a osvěžit byt nebo dům či impozantně dokreslit jednoduchou krásu moderních kancelářských budov.

 Můžete si vybrat z nepřeberného množství a tvarů krásných květin a rostlin.Technologie je vytvořena a lety zkušeností dovedena firmou NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY k maximální spokojenosti zákazníka včetně jednoduché údržby. Konstrukce je velmi lehká a tudíž snadno umístitelná, systém zavlažování je možný buď napojením na vodovod nebo klasickým zaléváním do truhlíku pod zahradou. Pro ty nejnáročnější zákazníky
pak nabízíme možnost zavlažování plně automatizovaným systémem, řízeným počítačem s vizualizací.

Sídlo společnosti KKCGJako každá rostlina i vertikální zahrady potřebují péči a pokud se o ni zákazník nechce starat, tak společnost NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY nabízí i možnost dlouhodobé údržby a servisu.

Sídlo EconomiaV poslední době jsme pracovali na mimořádných realizacích vertikálních zahrad např.  v budově sídla Kooperativy Main Point Karlín v Praze, čí v sídle společnosti KKCG, v sídle společnosti Metrostav, či Economia.

Sídlo MetrostavVíce informací naleznete na našich webových stránkách www.luxusnipovrchy.cz.
Kontakt: Radovan Najman,  tel. 776778767,  najman@luxusnipovrchy.cz

Pro další informace, prosím, kontaktujte PR agenturu PRESSTIGE COMMUNICATION:
marketing@luxusnipovrchy.cz

0 comments
add comment

Related articles