Schüco zve na prohlídku nových posuvně-zdvižných dveří nebo okenního systému v pasivním standardu

Veletrh FENSTERBAU/FRONTALE 2018 proběhne na konci března v Norimberku

Publisher
Tisková zpráva
26.02.2018 13:30
Schüco CZ s.r.o.


Ve dnech 21. - 24. března 2018 se uskuteční další ročník norimberského veletrhu Fensterbau Frontale, zaměřeného na okna, dveře a fasády. Tradiční přehlídky kontaktů, novinek a inspirace se zúčastní také společnost Schüco Polymer Technologies KG, plastová divize mezinárodního výrobce systémů pro opláštění budov Schüco International KG. Stánek č. 403 najdou zájemci v hale č. 7. Německý výrobce plastových profilů má pro zpracovatele a distributory okenních systémů připraveny produkty s přidanou hodnotou. Na ploše 577 m² bude k vidění nový posuvně-zdvižný dveřní systém Schüco LivIngSlide a okenní systém Schüco LivIng Alu Inside.

Více designu, komfortu, bezpečnosti i služeb
Výrobou plastových systémů se firma Schüco zabývá již více než 30 let. Na vysoce konkurenčním trhu si stojí za špičkovou kvalitou, inovativními řešeními, kompletními produktovými řadami, zkušenostmi skrze materiály a špičkovými podpůrnými službami ve všech fázích výrobního procesu. Dlouhodobá spolupráce s partnerskými firmami je tak založena na komplexním portfoliu služeb, což se promítne i na veletrhu. Výrobci a distributoři okenních systémů budou na stánku přivítáni sloganem "Přidaná hodnota pro váš úspěch".

Nový systém posuvných dveří se zdvihem Schüco LivIngSlide se snadno vyrábí i montuje.

Prezentace produktů, služeb a informací bude na stánku o rozloze téměř 580 m² rozdělena do tematických studií, seskupených kolem centrálního prostoru. Zájemci se mohou těšit na tato čtyři témata: "More design - více designu", "More comfort - více komfortu", "More security - více bezpečnosti" a "More service - více služeb".

Inovace a do budoucna orientované produkty
Premiéru zde bude mít nový systém posuvně-zdvižných dveří Schüco LivIngSlide. Konstrukci, vhodnou pro novostavby i rekonstrukce, charakterizuje stavební hloubka křídla 82 mm a tepelně izolační hodnota Uf až 1,2 W/(m²K). Posuvné dveře lze vybavit širokou škálou dekoračních fólií, k dispozici je exkluzivní technologie metalických barev Schüco AutomotiveFinish nebo hliníkové krycí lišty Schüco TopAlu. Přidaná hodnota pro zpracovatele spočívá v použití svařitelného EPDM těsnění, strojním opracování křídla, jednoduché instalaci, variabilitě zasklení (tloušťka skleněné tabule mezi 24 až 52 mm). Výhodou je také příslušenství shodné s okenním systémem Schüco LivIng a možnost lepení skel.

Před dvěma roky firma Schüco na veletrhu v Norimberku představila a následně na trhu úspěšně zavedla okenní a dveřní systém Schüco LivIng. Nyní chystá tuto sérii rozšířit o variantu bez ocelové výztuhy s certifikací pro pasivní domy podle Dr. Feista. Místo oceli výrobce používá již osvědčenou patentovanou technologii spojení hliníkovou výztuhou. Nový okenní profil Schüco LivIng Alu Inside je 100% recyklovatelný a disponuje odolností proti vloupání ve třídě RC2. Zpracovatelé ocení lehčí bezocelovou konstrukci, která přináší benefity při skladování, výrobě i montáži, dále integrované EPDM těsnění, kompatibilní se zasklením tloušťky 24 - 52 mm, a možnost lepení skla.

Na stánku budou k vidění i nové ochranné prvky proti vypadnutí, řešení ventilace, rozšířený sortiment kování, 0 mm bezbariérový práh a nové kontury u hliníko- vých krycích lišt Schüco TopAlu. Portfolio rozšiřují okenní a dveřní systémy speciálně vyvinuté pro mezinárodní trhy. Dalším příkladem inovativního přístupu firmy je nový stroj pro efektivnější montáž kování i rozsáhlé softwarové programy.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz a www.frontale.de.
0 comments
add comment

Related articles