Nechte se inspirovat v showroomu otvorových výplní

Publisher
Pavlína Drbálková
06.11.2014 09:55
Schüco CZ s.r.o.

Moderní výstavní plocha otvorových výplní byla otevřena u Jihlavy, nedaleko sjezdu z dálnice D1. V showroomu o rozloze 300 m2 na vás čeká prezentace novinek, trendů a nejnovějších technologií v sortimentu oken, vchodových dveří, posuvných systémů, zimních zahrad, garážových vrat či stínící techniky. Společnost DAFE - PLAST tento exkluzivní prostor vytvořila za spolupráce partnerských společností SCHÜCO, REHAU, PERITO a ISOTRA. Kromě načerpání inspirace lze prostory využívat k jednání se zákazníky, prezentacím, diskusím či seminářům.

Velkou část expozice zaujímají okna z plastu a hliníku a velkoformátové posuvné systémy s automatizovanými mechanismy otevírání a vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Další prostor se věnuje vchodovým dveřím, a to z pohledu materiálového provedení, designu, výplní i způsobů otevírání. Prohlédnout si můžete konstrukce zimních zahrad, garážová vrata či stínící techniku.

Možností ke vzájemné spolupráci je celá řada. Prostřednictvím registrace získáte:
  • Kompletní poradenský servis
  • K dispozici zasedací místnost pro jednání s klienty
  • Výkresy technických detailů v dwg formátu
  • Asistenci a projekční podporu technické dokumentace
Specialisté jsou vám stále k dispozici při řešení aktuálních i budoucích projektů. V showroomu budou probíhat také tematická setkání a odborné prezentace, kterých se lze účastnit.

Společnost DAFE – PLAST jako člen Centra pasivního domu umí nabídnout také jedinečná řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy. Velký důraz v tomto klade nejen na kvalitu vlastních výplní, ale i na způsob jejich osazení do stavby.

DAFE – PLAST jako Schüco Premium Partner
  
Projekt Schüco Premium Partner (aktuálně čtyři společnosti v Čechách mohou nosit toto označení) vznikl v roce 2011 a jeho smyslem je doporučit stavebníkům specializovanou firmu na rezidenční segment, která navrhuje, vyrábí a montuje hliníkové systémy dle přísných standardů kvality firmy Schüco. Společnost DAFE – PLAST je druhým největším odběratelem Schüco komponentů v České republice.

Co nabízí Schüco Premium Partner:
  • Individuální zákaznický přístup
  • Velký počet referencí
  • Primárně spolupracují s architekty již ve fázi přípravy a tak znají projekt se všemi návaznostmi
  • Jsou pravidelně proškolováni
  • K výrobě oken a dveří používají pouze originální díly, přípravky a nástroje Schüco
Rozhledy velkých formátů
Z téměř čtyř desítek neméně zajímavých exponátů jsme vybrali novinku z portfolia posuvných systémů Schüco. Systém Schüco ASS 77 PD (Panorama Design) umožňuje realizovat velkoformátová křídla o rozměrech až 3200 mm na šířku a 3500 mm na výšku. Čistého minimalistického designu a transparentnosti bylo u této subtilní konstrukce dosaženo díky úzké pohledové šířce profilu křídla (pouhých 30 mm) a osazovacímu rámu skrytému ve stavební konstrukci. Součástí posuvného systému je inovovaná kolejnice s nosností do 500 kg. Posuvné dveře lze vyrobit ve třech úrovních tepelné izolace. K dispozici je i unikátní rohové provedení bez rušivého pevného sloupku. Velkoformátové posuvy jsou zcela bezpečné, bezbariérové, s odolností proti vloupání do třídy odolnosti BT2. Křídlo lze ovládat elektronicky stisknutím tlačítka, dálkově i manuálně (do 250 kg), potenciální nehodě zabraňují u motorického provedení sériově integrované senzory proti sevření. Technologie pohonu a uzamykání je skrytě integrovaná v profilu. Velkoformátové posuvné dveře získaly ocenění  iF Product Design Award a Red Dot Design Award.
Více informací o systému najdete ZDE.

Showroom DAFE - PLAST se nachází v Červeném Kříži u Jihlavy nedaleko sjezdu z dálnice D1 (exit 112). Pokud prostory plánujete navštívit, doporučujeme rezervaci termínu předem. Potřebné kontakty i informaci o otevírací době najdete na www.dafe.cz.
0 comments
add comment

Related articles