3 comments
Adekvátní řešení
Zdeněk Skála
| 04.12.23 09:55
Stornovat magistrálu a udělat mezinárodní urbanistickou soutěž na území od Muzea až na Florenc. Dokud se tohle nestane, bude se stále tratit čas nesmyslným improvizováním ve stylu - po nás potopa.
... No!...
šakal
| 05.12.23 10:39
... To by byl od architektonické obce skutečně urbanistický – a od politické obce bezmála státnický – čin.

Mám vážně strach, že zpamátněním té stávající vstupní haly nakonec tu zas.anou Magošku na jejím místě zakonzervujou "do smrti smrťoucí". Děsná představa! A to říkám jako příznivce a častý uživatel té haly, jelikož při daném (blbém) stavu věcí nakonec slouží asi skoro nejlíp, jak lze.
re:
Zdeněk Skála
| 06.12.23 08:14
Též mám občas strach,…přestože - žijeme tam, kde se jednou zjeví Duch sám - jak píše básník, žijeme ale i tam, kde si hodně lidí (na můj vkus až příliš) plete konání vlastní tělesné potřeby s konáním veřejného blaha.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.