Respekt Madam - třetí představení Thermalu na KVIFF

Source
Respekt Madam
Publisher
Tisková zpráva
05.07.2017 12:00
„Hotel Thermal v Karlových Varech není komunistické monstrum, ale jedno z nejvýznamnějších děl české architektury šedesátých a sedmdesátých let.“ To tvrdí nejenom přední historici architektury, ale zejména vnoučata manželů Machoninových, Marie a Jan Kordovští, kteří v rámci svojí iniciativy Respekt Madam hájí dílo svých prarodičů. Stejně jako poslední dva roky, i letos pořádají několik akcí během karlovarského filmového festivalu.Pondělí 3.7.


Hotel Thermal letos slaví 40. výročí od otevření, na tuto událost ale neupozorňuje ani vedení hotelu, ani karlovarský festival. Vnoučata architektů Thermalu se proto rozhodli oslavit 40. narozeniny hotelu sami, ve spolupráci s klubem Aeroport.


Popřejte s Respekt Madam Thermalu k narozeninám! Natočte video na mobil nebo použijte fotku s textem a pošlete Thermalu přání na sociálních sítích s #Thermal40. Thermalu můžete popřát i ručně psaným vzkazem v Aeroportu.Program:

20 - 21h - Přednáška skupiny Respekt Madam o architektuře hotelu Thermal.

21 - 22h - Happening - oslava 40. výročí od otevření hotelu Thermal

22h - Afterparty - DJ Myslivec, FLOEX Středa 5.7. 

Vnoučata manželů Machoninových, Jan a Marie Kordovští, povedou komentovanou procházku po okolí hotelu Thermal. V rámci procházky představí historii Thermalu, důvody proč Thermal ve Varech stojí, proč je tak obrovský a co tam také mohlo stát místo něj. Zároveň vysvětlí, co by se s Thermalem mělo dít v budoucnu.
Akce začíná v 15 hodin před poštou naproti hotelu Thermal. Čtvrtek 6.7. 

Komentovaná procházka Marie a Jana Kordovského v angličtině. 

Akce začíná v 15 hodin před poštou naproti hotelu Thermal.Více informací >
0 comments
add comment

Related articles