IDEÁLNÍ DŮM s.r.o.

IDEÁLNÍ DŮM s.r.o.

projekty a výstavba rodinných domů

28. října 3346/91, 702 00 Ostrava
(+420) 723 928 321
info@idealnidum.cz

Hlavní obrázek
Stavíme ideální domy.
Specializujeme se na kvalitní zděné domy, rádi jsme především za ty úsporné a nízkoenergetické. Výstavbu realizujeme v Čechách a na Slovensku již téměř 15 let. Naším cílem je vytvořit ideální bydlení pro každého klienta na míru – zhmotnit představy investora, naplnit potřeby rodiny, či jednotlivců, najít dokonalý průnik mezi kritérii klienta a technologickými možnostmi.

Předání díla realizujeme ve třech etapách: hrubá stavba, holodům nebo kompletní stavba na klíč. Jednotlivé etapy výstavby i programy jsme schopni řešit pomocí financování na míru, tzv. finančního plánu, který klientovi ulehčí výběr i způsob realizace nového bydlení.

Náš tým klienty provede skrze všechny etapy až k vysněnému domovu: od zmíněného optimálního financování, přes architektonické studie, projekt s důrazem na výběr spolehlivých materiálů, až po stavbu díla v nejvyšší řemeslné kvalitě a to vše s našimi interními odborníky ve své oblasti. Velmi rádi spolupracujeme také s architekty. Principy spolupráce s architektonickými ateliéry zosobňuje i naše samostatná platforma Domylnak. Vznikají tak nepřehlednutelné domy, často i oceňované prestižními architektonickými cenami.

Dodržujeme termíny a časový harmonogram, rádi se s klienty a architekty setkáváme, komunikujeme a společně přemýšlíme tak, aby hotové dílo bylo skutečně hodnotným dílem. Základ naší filozofie tvoří otevřená komunikace se snahou najít ideální řešení pro každého klienta.

Aby se z domu stal domov.

Realizations and projects