H&B delta s.r.o.

H&B delta s.r.o.

Bobrky 382, 755 01 Vsetín
+420 571 499 130
+420 571 499 131
info@hbdelta.cz
Hlavní obrázek
Společnost H&B delta na trhu působí od roku 1992 nejprve v mateřské firmě H&B REAL a poté v samostatné firmě.

Divize Střechy a stavby se specializuje na střechy a fasády. Již více než 20 let budujeme tradici v oborech klempířství, pokrývačství, tesařství, izolatérství a fasád (zejména historické fasády včetně restaurátorských prací). Realizujeme veškeré typy budov – rodinné domy a bytové domy, historické stavby, průmyslové objekty. Jsme zakládajícím členem Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů.

Divize Výroby z plechu se zaměřuje na ohýbaní a ohraňování plechu, formátování – cementovláknitých desek, vysokotlakých laminátů a kompozitních materiálů. Dále se zaměřujeme na lehké obvodové pláště. Vyrábíme fasádní kazety a lamely z plechu a bondů, hranatý okapový systém nebo střešní šablonu Delta. Zpracováváme plechy do délky 6 bm a tloušťky 4 mm.

REFERENCE:

Reference divize Výroba
Reference divize Střechy

Reference střechy


Reference výroba


Produktová řada Delta Design

Bondové fasádyBondová fasáda nabízí jedinečnost, originalitu a kvalitu díky snoubení bezúdržbového hliníku a kvalitního jádra těchto sendvičových desek. Nabízí nepřeberné množství použití designů a tvarů každé fasády a umožňuje dát fasádě trvale moderní plášť.


Plechové fasádyTrvanlivost, pevnost, kvalita povrchu a variabilita zajišťují fasádám z plechových kazet, lamel a trapézů trvalé místo na mnoha jedinečných stavebních dílech. Kombinací různých tvarů a barev lze z jakéhokoli objektu docílit dynamičnosti, jedinečnosti a úspěšnosti. Dokonalost zpracování plechových kazet, lamel a trapézových plechů jsou klíčem k trvale efektnímu vzhledu budovy.


Vláknocementové fasádyUšlechtilost a reprezentativní vzhled cementovláknových desek dodají každé stavbě na jedinečnosti. Díky dokonalému opracování frézou s diamantovým nástrojem je zaručena špičková kvalita v každém detailu. Cementovláknité desky poskytují možnost rozehrát naprosto unikátní kombinace v barevnosti jakékoli fasády.


Laminátové fasádyVýjimečnost, trvanlivost a nádherná estetika vysokojakostních fasádních desek umožňují rozehrát jakoukoli stavbu či interiér mnoha barvami a díky dokonalému frézování slinutým karbidem nenechá nikoho na pochybách o dobré volbě pro jakoukoliv realizaci.

0 comments
add comment