FLAMEN Czech Republic, s.r.o.

FLAMEN Czech Republic, s.r.o.

Nábřeží 122/6, 250 01 Brandýs nad Labem
(+420) 226 886 473
flamen@flamen.cz

Hlavní obrázek

To nejlepší pro váš interiér!

FLAMEN je ryze česká společnost, která dováží vysoce kvalitní krby a kamna. Na našich webových stránkách www.flamen.cz si můžete vybrat ze špičkových designových krbů a akumulačních kamen, které doporučujeme na základě letitých zkušeností v oboru. Očekávat od nás můžete nadstandardní 'full-service' a nezapomenutelný zážitek z ohně. FLAMEN vám přináší top produkty, za kterými si stojíme.

Dokonalý vzhled jako bonus

Kvalita, funkčnost a špičkové parametry jsou pro nás vždy na prvním místě. Je nám jasné, že o svém interiéru máte jistou představu. My vám nabízíme nejen efektivní řešení s minimálními emisemi, ale i čistý design, eleganci a luxus. Pro teplo vašeho domova vybíráme to nejlepší. Kdo by se doma nechtěl cítit skvěle a útulně, zvláště v zimních měsících? Ať už toužíte po neotřelém designu, minimalistických liniích nebo po přírodním rustikálním vzhledu, v nabídce FLAMEN najdete to pravé. Za to dáme ruku do ohně!

Proč FLAMEN?

Spokojení klienti mluví za nás. Řekli by vám, jak dlouho hledali, než našli. A řeč není jen o samotném krbu, ale o celkovém přístupu. FLAMEN je výhradním dovozcem designových krbů ROCAL a akumulačních mastkových kamen NORSK KLEBER do České republiky a na Slovensko. ROCAL je jediný výrobce v Evropě, který má takto široký sortiment designových závěsných i centrálně stojících krbů. NORSK KLEBER je jedinou firmou v Evropě, která vyrábí sálavá kamna z přírodního mastku o rozumných rozměrech a hmotnostech (!), aby se vešla do běžně stavěných rodinných domů. Všechny tyto produkty samozřejmě splňují přísné ekologické a emisní normy ECODESIGN.

Jak vybrat ten správný krb?

Poradíme vám, to je jasná věc. První otázka zní: K jakému účelu chcete krb používat? K příležitostnému topení anebo k vytápění celého domu? A hned se nabízí druhá otázka: Jaký výkon by měl krb mít? Vhodný výkon krbu či kamen stanoví odborná firma. Třetí otázka: Jaký máte komín? Průměr komínu je naprosto zásadní parametr, na kterém závisí udělení revize. Zní to trochu jako "španělská vesnice"? Nebojte se, od toho jsme tady, abychom vám se vším pomohli.

Ve Španělsku ale ještě chvíli zůstaneme…

Rocal je klenot mezi designovými krby a jsme pyšní, že jej jako jediní dovážíme do České republiky. Rocal má 40-letou tradici a na kvalitě si zakládá i tím, že nemá pro výrobu žádné zprostředkovatele a vše vzniká přímo v jejich továrně, která se nachází jen několik kilometrů od slunné Barcelony. Ať už zvolíte jakýkoliv designový krb od této značky, jednoznačně se stane chloubou vašeho interiéru. Rocal umí zaujmout svými esteticky dokonalými liniemi na první pohled, a jako bonus splňuje všechny důležité požadavky na výkon a funkčnost. Vsaďte na neotřelé tvary, elegantní minimalismus a bezkonkurenční panoramatický výhled na hořící plameny.

Večer zatopit a mít teplo až do rána?

Na to máme jednoznačnou odpověď: NORSK KLEBER. Ještě jste neobjevili akumulační vlastnosti mastku? Tak na toto téma si rozhodně posviťte. Naši klienti tvrdí, že mastková akumulační kamna jim umožnila užívat si teplo v domě či chatě bez obav z přehřátí místnosti nebo vysoké spotřeby dřeva. Mastek má vynikající schopnost akumulovat v sobě teplo, nekroutí se a nepraská, což zvyšuje jeho života- schopnost. Dokáže udržet teplo a postupně ho uvolňovat do prostoru až 10 hodin. Akumulační mastková kamna + pár polínek dřeva = příjemné teplo po celou zimu. I my považujeme tato kvalitní a přírodní kamna za velmi funkční i esteticky působivá. Hledáte-li šetrnou volbu pro životní prostředí, je NORSK KLEBER ideálním řešením do udržitelné domácnosti.