Byt, který se vám přizpůsobí

eshop.author: Helena Prokopová, Ivan Müller, Hynek Maňák
eshop.publisher: ERA vydavatelství
eshop.edition: Dům a zahrada
eshop.release_year: 2007
eshop.isbn: 978-80-7366-106-9
eshop.format: 140 stran, 210 x 200 mm, celobarevná, brožovaná
eshop.language: czech
eshop.price: 295 eshop.czk
 

Ergonomie – zaklínadlo moderní doby. Jde o celý soubor poznatků a dlouhodobých studií, jejichž cílem je uspořádání životního prostoru tak, aby co nejlépe vyhovoval svému obyvateli, člověku.
Kvalitní byt by měl uspokojovat nejen základní nároky na pohodlí, zdraví a bezpečnost, ale umožnit rozvoj osobnosti, pěstování koníčků i společenský život. Měl by být navržen a zařízen tak, aby se svým uživatelům dokázal přizpůsobit podle jejich měnících se zájmů a potřeb, s ohledem na věk a případná zdravotní omezení všech svých obyvatel.
Přiblížit se vašemu ideálnímu bytovému prostoru by vám měla pomoci i tato kniha, kterou doprovází řada příkladů, obrázků a fotografií. Její autoři vám představí možnosti současného interiéru a vybavení bytu. Nabídnou vám pomocnou ruku při jeho plánování a volbě optimální velikosti. Poradí s výběrem vhodného a bezpečného nábytku pro obyvatele bytu každého věku (od kojence po seniory a handicapované). Získáte zde také informace o akustice, barvách a vhodném osvětlení.
0 comments
add comment