COMINFO, a.s.

COMINFO, a.s.

Nábřeží 695, 76001 Zlín
+420 603 151 333
obchod@cominfo.cz

COMINFO je česká společnost založená v roce 1990, od roku 2019 je členem mezinárodního holdingu. Vyrábí a dodává zařízení a software pro zabezpečený vstup osob do budov, areálů a sportovišť. COMINFO se postupem času stalo jedním z předních světových výrobců turniketů. Jejich turnikety, které splňují požadavky na bezpečný a bezproblémový provoz, projdou denně stovky tisíc osob ve více než 75 zemích světa.

Design vyráběných turniketů lze přizpůsobit i různým vizím architektů. Turnikety mohou mít nejen jakoukoliv barvu, ale také obložení z různých materiálů jako například bronz, přírodní kámen, mramor, dřevo, corian apod. Některé turnikety lze dokonce lehce měnit i tvarově, přičemž si stále zachovají vysoké požadavky na zabezpečení a bezpečný průchod osob.

Designové turnikety od společnosti COMINFO nepůsobí v interiéru jako rušivý prvek, ale naopak dokonale zapadnou i do zajímavě řešených interiérů.

COMINFO nabízí také kompletní řešení pro kontrolovaný vstup osob do budov, průmyslových areálů, sportovních arén, bazénů, kulturních památek apod. A to včetně zajištění placeného vstupu přes autonomní platební turniket. Specializuje se na dodávky vlastního docházkového, přístupového, návštěvního, stravovacího a vstupenkového systému (software i hardware). Z hardwaru, který firma vyrábí, lze uvést např. docházkové a vstupenkové terminály, čtečky bezkontaktních karet, bezkontaktní šatní zámky a lapače karet.


Hlavní obrázek
Ve fotogalerii najdete vybrané reference realizovaných instalací, včetně turniketů upravených dle přání zákazníka.

Flow Building, Praha

Dominion Tower, Moskva

Parkview, Praha


Ernst & Young, Sydney

Landererova 12, Bratislava


Utrecht, Holandsko

Five, Praha


KTW Building, Katovice


One William Street, Brisbane


Národní divadlo, Praha

100 Mount Street, Sydney