COMINFO, a.s.

COMINFO, a.s.

Nábřeží 695, 76001 Zlín
+420 603 151 333
obchod@cominfo.cz

COMINFO je česká společnost založená v roce 1990, od roku 2019 je členem mezinárodního holdingu. Vyrábí a dodává zařízení a software pro zabezpečený vstup osob do budov, areálů a sportovišť. COMINFO se postupem času stalo jedním z předních světových výrobců turniketů. Jejich turnikety, které splňují požadavky na bezpečný a bezproblémový provoz, projdou denně stovky tisíc osob ve více než 75 zemích světa.

Design vyráběných turniketů lze přizpůsobit i různým vizím architektů. Turnikety mohou mít nejen jakoukoliv barvu, ale také obložení z různých materiálů jako například bronz, přírodní kámen, mramor, dřevo, corian apod. Některé turnikety lze dokonce lehce měnit i tvarově, přičemž si stále zachovají vysoké požadavky na zabezpečení a bezpečný průchod osob.

Designové turnikety od společnosti COMINFO nepůsobí v interiéru jako rušivý prvek, ale naopak dokonale zapadnou i do zajímavě řešených interiérů.

COMINFO nabízí také kompletní řešení pro kontrolovaný vstup osob do budov, průmyslových areálů, sportovních arén, bazénů, kulturních památek apod. A to včetně zajištění placeného vstupu přes autonomní platební turniket. Specializuje se na dodávky vlastního docházkového, přístupového, návštěvního, stravovacího a vstupenkového systému (software i hardware). Z hardwaru, který firma vyrábí, lze uvést např. docházkové a vstupenkové terminály, čtečky bezkontaktních karet, bezkontaktní šatní zámky a lapače karet.


Hlavní obrázek
Ve fotogalerii najdete vybrané reference realizovaných instalací, včetně turniketů upravených dle přání zákazníka.

Galvaniho Business Center, Bratislava


Varso Tower, Varšava


Agora Office Center, Budapešť


Messeturm, Frankfurt nad Mohanem


Flow Building, Praha


Dominion Tower, Moskva


Parkview, Praha


Ernst & Young, Sydney


Landererova 12, Bratislava


Five, Praha


One William Street, Brisbane


Národní divadlo, Praha


100 Mount Street, Sydney