ČEGAN s.r.o.

ČEGAN s.r.o.

Husova 1693/35, 664 51 Šlapanice
+420 724 032 640
obchod@holar.cz

mob. Morava: +420 776 549 991
mob. Čechy: +420 603 200 607

www.holar.biz
www.piktograms.cz
https://blog.holar.biz/

Hlavní obrázek
Holar je obchodní značka stavebního a designového kování, které již od roku 1993 tvoří jeden z nosných výrobních programů rodinné firmy Čegan s.r.o. ve Šlapanicích u Brna.
Vedle standardních a atypických výrobků má značka Holar v nabídce také okopové a ochranné plechy, větrací mřížky, orientační systém – piktogramy, naváděcí sloupky, truhlíkové zábrany aj. Výrobky jsou dále nabízeny v široké škále povrchových úprav a barevných odstínů. Speciální nabídku tvoří laserované či gravírované provedení.
Značka Holar si za dobu své existence vybudovala pevné postavení na českém trhu a obchodní aktivity rozvíjí také v zahraničí. Výrobky nesoucí značku Holar se vyznačují vysokou kvalitou, precizním zpracováním a účelným designem.
Našim cílem je vyrábět a dodávat kvalitní, funkční výrobky s dlouhou životností a vysokou přidanou hodnotou.
Mimo vysoké kvality výrobků a nadstandardní komunikace se zákazníky je součástí firemní kultury Holar také snaha nabídnout rovnou šanci zdravotně postiženým. Tento přístup potvrzuje fakt, společnost Čegan je registrována jako chráněná dílna. Znamená to, že více než 50% zaměstnanců jsou osoby se zdravotním hendikepem. Samozřejmostí je pro firmu také ohleduplnost k životnímu prostředí, část spotřebované elektrické energie je kryta vlastní sluneční elektrárnou. Profil firmy dotváří také podpora lokálních kulturních aktivit a charitativních akcí.
Holar, to nejsou jenom kliky, ale zdravá firma se správným přístupem k věcem.

Ukázky produktů

Gravírované kování


Křišťálové kování


Olšová madla


Povrchové úpravy


Zakázková výroba