Spolupráce:Miroslav Chmel, Gabriela Sládečková, Jiřina Bubeníková
Address: 1. máje 234, Nezamyslice, Czech Republic
Investor:Městys Nezamyslice
Project:05/2016
Realization:09/2017


back to article
3 comments
nepovedlo se to, slabota
A. Brukner
| 09.05.18 01:57
Obvyklá šedá krabice od bot, ostře kontrastující s vedlejší velmi hezkou klasickou budovou školy. Šambrány okolo oken? Vždy´t dnešní také architekti ani neví co to je.
jednoduchá, nadčasová, krásná :)
Jana Rejsková
| 10.05.18 08:57
Silný koncept, jednoduché a přehledné ztvárnění, radost pohledět! Každá škola nemusí hýřit přemírou barev, děti svými nápady určitě prostor oživí.
povedlo se to, síla
Vojtěch "Jemelník" Jemelka
| 10.05.18 08:43
Gratuluju pane Malý, Zdeno a Miro, je to báječné po všech stránkách - urbáč+hmota+figura oken+situace+poetický plán 4 stěn a kosých schodišť+skvělé nasazení a ztvárnění schodiště+světlo+materiál+cihla jako manifest proti soudobému aušusu+struktura+měřítko+vznešenost+důstojnost=Škola.
Jak málo stačí...
a i ta "hajzlová" okénka tu u vstupu hrajou.)
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.