Dodavatel:GRAND design, s.r.o.
Address: Slunečnicová 1521, Hostivice, Czech Republic
Project:2012
Completion:2018


back to article
4 comments
schody
| 05.12.19 09:08
K čemu ty schody, co nikam nevedou ?
...
Daniel
| 09.12.19 01:52
Je asi celkem příznačné, že jedinou reakcí na tento dům je otázka, k čemu jsou schody, které nikam nevedou(-:. Přitom se jedná o mimořádně propracovaný dům, každému detailu byla věnována maximální péče a výsledek je zcela mimořádný. A to nejlepší je, že se na to jde obráceně, než je u nás zvykem - exteriér je jednoduchý a skromný a to jedinečné a do značné míry velmi luxusní je jen a jen obyvatel domu, bez potřeby to řvát na celou čtvrť. Jediným mínusem je neschopnost dům nějak jednoznačně a komplexně prezentovat.
povedené
veronika p.
| 11.01.20 11:43
velmi pěkné, promyšlené...netradiční, nadčasové...
Schody do nebe
Peťa
| 22.06.20 11:54
Velmi zajímavý projekt, který zaujme velkou promyšleností. Škoda jen, že není uděláno trochu více fotek.
Hloupá otázka k nikam nevedoucím schodům je přece vysvětlena v prezentované studii domu, kdy schody měly vést na střechu, která měla rozšířit obytnou plochu zahrady a domu. Pravděpodobně kvůli financím se střecha nakonec nerealizovala, což je škoda. Ale protože by nebylo možné dodržet podchodnou výšku spodních schodů, zůstaly nad nimi nikam nevedoucí schody jako takový vtípek, nebo budoucí plán rozšíření?
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.