Keboola v kabelovně

Keboola v kabelovně
Architect: momentura
Address: Dělnická 27, Holešovice, Prague, Czech Republic
Project:2020
Completion:2021
Area:600 m2


Spolupráce při realizaci: Jeroným Pražský
"Neotřelý punk kanceláře, kde se každej cejtí trochu jako doma"

Po společném vstupním průzkumu a brainstormu s klienty byly definovány základní přání a požadavky na prostor. Základní pilířem pro samotné uchopení prostoru bylo, aby se nejednalo jen o fádní open office, nýbrž aby to bylo takové proměnné prostředí, aby tam každý mohl mít to, co má rád a našel si tam svoje místo, které mu nejvíce pro práci vyhovuje.

V hlavním centrálním prostoru tak vzniklo místo, které propojuje vše najednou. V jedné části je zcela otevřené s velkým pobytovým schodištěm. Můžou se zde konat různá společenská setkání, přednášky/eventy i setkání dílčích týmů společnosti. Ale je to i prostor pro setkání u kafe či obíhačky u pingpongového stolu. Navazující středový prostor se pak postupně zahušťuje volně stojícími příčkami, které postupně svou velikostí začínají více ohraničovat, zahušťovat a dělit prostor. Zde jsou k dispozici takové polosoukromé pracovní prostory, pro lidi kteří se dobře cítí být blízko u kafe/u a společenského dění, ale přeci jen potřebují své oddělené místo na práci. Dále jsou zde umístěny soukromé telefonní budky, ale i třeba zavěšené hamoky pro případnou relaxaci či spánek. Posledním navazujícím prostorem jsou dispozičně dané menší kanceláře s největším soukromím.

Na centrální prostor pak navazují oddělené zasedací prostory, hygienické zázemí a menší otevřené místnosti s open-office pro samostatné týmy.
0 comments
add comment

more buildings from momentura